Protiklady se přitahují: 2. Postavíme Eifelovu věž?

5. listopadu 2006 v 16:14 | šarlot |  Protiklady se přitahují.
Druhá kapitola, velice krátká, ale co člověk nadělá, začátky jsou začátky…

Co se stalo v minulém díle: Brumbál ohlásí, že se v prosinci uskuteční ples, na který musí všichni žáci od 4. ročníku povinně.
Draco se jen tak potuluje chodbami, když v tom ho vyruší Blaise Zabini, který nemá zrovna v tu chvíli co na práci. Navrhne mu sice sázku, ale Draco ho jen zpraží svými jedovými řečmi.

V ten samí čas, knihovna…
Ginny přemýšlela nad svým dosavadním životem, přičemž si přehrávala různé své vzpomínky na dětství, na den kdy poprvé nasedla na koště, kdy poprvé políbila kluka. Její život se jí líbil, to ano, ale pořád se nemohla zbavit myšlenky na to, že jí něco chybí. Chtěla zažít něco nového, něco velkolepého. Najednou si uvědomila, že by jí vlastně stačil pouhopouhý vztah, který by v sobě měl trochu lásky.
Zatřepala hlavou, vzala si do ruky hromadu knih, přes kterou sotva viděla a svým lehkým tanečním krokem vyšla z knihovny. Neušla ani pár kroků, když v tom do někoho narazila. Její hromada knih vypadala jako šikmá věž v Pize, akorát s tím rozdílem že tahle byla ještě o pár stupňů více nakloněná.
Najednou jí pomohly něčí silné ruce, dát vše do původního stavu.
,,Díky,"zamumlala směrem k dotyčného, přičemž konečně zvedla své oči.
,,Není zač,"usmál se na ni Draco, který jakoby v tu chvíli nedokázal vymyslet žádnou nadávku.
,,Eh,"vypadlo z Ginny a poté se raději vydala směrem pryč.
,,Hele Weasleyová,"křikl na ní Draco poté co se vzpamatoval.
,,Už jsi si připravil nadávku?"odpověděla mu Ginny, poté co se rychle otočila. Když viděla, jak se Malfoy nadechuje k tomu, aby něco řekl, raději se zase vydala svou cestou.
,,Tak Weasleyová, jo?"zamumlal si Draco spíše pro sebe, přičemž šlehl jedním nepěkným pohledem po jednom havraspárském prvňákovi, který se na něj zkoumavě díval.
Pokračování příště…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbila druhá kapitola Protiklady se přitahují?

moc!
ok!
zlatý střed!
horší!
děs!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama