Sírius vs. Belatrix Black.

22. dubna 2007 v 20:46 | šarlot |  Jednorázovky
Tak a je tu další jednorázovka .Jinak toto zadání vymyslel Evouš a té tuto jednorázovku také věnuji a já vím,že jsem to slibovala už asi před dvěma měsícema,tak ještě přijmi mou omluvu.A také k té omluvě přidávám to,že ta povídka vcelku za moc nestojí,ale přece jenom je tu!

Belatrix právě poslala na Síriuse kouzlo,které mu sebralo jeho život. Místností proplulo zářivé světlo,které znamenalo pro Síriuse smrt.
Každý z tohoto světa jistě zná tento příběh,ale ví vůbec někdo,jak tohle všechno začalo.
Někdo to určitě ví,ale zatím o tom ještě nevíme,tak proto se já budu snažit vyjádřit svůj názor a popsat,jak to vidím já.

Před mnoha lety........
Belatrix a Sírius spolu válčili pokaždé co se potkali a důvod?
Belatrix měla ze všech nejmladších Blacků ten nejtvrdší výcvik.Ani Regulus, ani Cissa a už vůbec ne Andromeda, natož Sírius, nikdo z nich nebyl nucen k tak tvrdému výcviku pro budoucího smrtijeda.
Bela toho sice chtěla nechat už na začátku, ale nemohla k vůli otci.Vždy když toho chtěla nechat,tak se jí v mysli objevila ta slova.
Nezrad´mě alespoň ty!
A tak Bela tohle překousla a pokračovala ve svém tréninku.
A po pár letech se dostala na úplný vrchol.Byla ze všech nejmladších Blacků nejlepší.Vlastně byla jediná.Regulus zradil,Sírius se k tomuto spolku nikdy neměl a Andromeda také ne.No a Narcisa?Tak ta si vzala Luciuse Malfoye a jelikož byl on smrtijedem, tak alespoň tímhle nekazila pověst rodu.
Ale zpět k Bele a Síriusovy.
Vždy když ho Bela viděla, tak si představila jeho smrt, ale to se jí vyplnilo, až po spoustě letech.
*To ty jsi mi sebral život, který jsem chtěla mít taky, bez mučení, smrti a za to mi ted´zaplatíš*pomyslela si Bela a poté vyslala na Síriuse smrtící kouzlo.
Konec
A nakonec ponaučení-Neničte si život!Dělejte věci, tak jak chcete vy a né ostatní.
Jinak já vím,že to není zrovna super,ale myslím,že nejdůležitější je stejně jenom ten důvod.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama