Temnota

9. dubna 2007 v 14:32 | šarlot |  Jednorázovky
Tak a mám tu pro vás,zase nějakou tu jednorázovku.

Azkaban,místo kam by jste se určitě podívat nechtěli i když některým by se toto místo jistě zamlouvalo.
Ovšem některým ne,ale neměli na vybranou,spíš mohli si za to sami.
A jeden takový se jmenoval Petr Petingrew.
A zrovna ten si za to mohl ale úplně sám a že ted byl v Azkabanu,to bylo
pro jeho okolí to nejlepší.Přece jen už jednou zradil.
Ale jak ho vůbec chytili?
Jednou večer šel k domu mladých manželů,přemluvit je,aby se dali na špatnou stranu,jenže co nevěděl,byl fakt,že oni byly přísně utajovaní bystrozoři a protože Petra chytali už velice dlouho,tak na něj udělali past.
Jakmile vkročil do dveří a šel se s nimi přivítat,tak ta dvojice hrála,jako že se chtějí tedy přidat na tu temnou stranu.
Po pár skleničkách ohnivé whisky byl Petr úplně na mol,proto tedy bystrozoři dali vědět ostatním svým kolegům,aby ho přišli zatknout a protože Petr nic nevnímal,tak ho tedy mohli převést do Azkabanu.
Druhý den ráno si Petr nemohl na nic vzpomenout a nechápal,jak to že je ve vězení.V duchu si říkal ,že je v nějakém mudlovském,ale jak posléze zjistil,byl to Azkaban.Místo kam nikdy nechtěl ani vkročit.
A co bylo pro něj nejhorší?Dostal se do cely,kde pobýval Sírius.To by pro něj nebylo tak strašné,ale všude na zdech bylo napsané -Jednou tady budeš ty Petře.-či-Já se ti pomstím,nebo-Ty nato doplatíš.A jak také stačil zjistit,tyto věty a další podobné byly úplně všude,ale naprosto všude.
Petr si tedy v duchu přehrával tyto věty a zjistil,že udělal největší chybu ve svém životě,když se přidal k Voldemortovi.Zjistil,že měl přátelé,že se vždy mohl o někoho opřít,ale ted¨,že už nemá nikoho,snad jen ty dotěrné nápisy na stěnách,které ho už mají navždy ve svých rukách.

Konec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Vytvoř si v duchu nějakou otázku a odpověz níže!

ANO!
NE!
NEVÍM!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama