Zklamání!

30. května 2007 v 20:31 | šarlot |  Jednorázovky
Tak a mám tu pro vás další jednorázovku. Jo a bude to z doby zakladatelů Bradavic!
Hl. postava: Salazar Zmijozel, říkala jsem si, všichni si ho vykreslují spíše z té temné strany, ale já se na to podívala z jiného úhlu! Do toho se toho vloží i Rowena, Helga a Godric.


Venku bylo velice pochmurné počasí, všude byli hromy, blesky, vítr burácel jak nejvíce mohl. Počasí jakoby předvídalo co se právě mělo stát.

Kolem roku 1000 se právě ti nejslavnější kouzelníci měli pohádat! Měli se pohádat tak drasticky, až to mělo způsobit odchod jednoho z nich. Jenže je tahle hádka přesně ta, kdy Salazar odešel? Či jen prostě malá hádka s usmířením?

Ve Velké síni...
Godric, Rowena, Helga a Salazar se právě dohadovali nad novým školním rokem.

,,Sali, ale to opravdu nejde, abychom tu měli jen čistokrevné čaroděje, vždyť za několik desítek let, by se díky tomuto způsobu přestalo rodit čím dál méně kouzelníků a éra čarodějů by zmizela navždy"vložila se do debaty Rowena, která se při pohledu na Salazaru trochu zarděla!
,,Jenže když přistoupím na váš nápad, tak za pár desítek let už o nás budou vědět úplně všichni a mudlové nás budou chtít zničit!"vypověděl jí zničeně Sali.
,,Jasně, ale když to provedeme chytře a pečlivě vybereme z mudlů ty správné, tak bude všechno v pořádku!"ohradila se Rowena a radši se nedívala na Saliho, jelikož by se v tu chvíli asi hodně začervenala, protože se jí velice líbil a vlastně nebyla jediná, skoro všem dívkám na škole se zdál neodolatelný vlastně stejně jako Godric.
,,Stejně se nám to nepodaří a my všechno jen zkazíme!"vykřikl na ní Sali.
,,Ale nezkazíme!"vstala rychle Rowena ze své židle!
,,Jo a všechno bude v háji!"zvedl se také Salazar.
,,Ne a ne a ne!"dupla si k tomu Rowena.
,,Rowi, poslouchej až se to dozvědí mudlové zničí nejen Británii, ale celé světové společenství čarodějů a to jen proto, že se nás bojí! Jen protože se bojí naší moci!"zklidnil se Salazar.
,,To je sice možné, ale my je dokážeme zastavit, sám jsi řekl, že my máme moc a my potřebujeme pro rozvoj společenství novou krev!"uklidnila se také Rowena.
,,Jenže jich je více!"naštval se na ní Sali.
,,My máme moc!"zvýšila zase hlas Rowena a přitom sledovala Godrica a Helgu, kteří se raději nezúčastňovali této hádky a vlastně je to ani moc nerozhodilo, oni dva se poslední dobou hádali často, i když všichni čtyři dohromady dokázali dost slušně zařvat!
,,A já myslel, že upřednostňuješ chytrost Havraspáru a né lstivost a vražednost Zmijozel?"upřel na ní zrak Sali.
,,Já nejsem přece blbá!"zařvala na něj Rowena.
,,To jsem přece neřekl"zakřenil se Salazar.
,,Ale myslíš si to"zakřičela na něj Rowena a potomto vyběhla z Velké síně.

Po jejím odchodu...
,,Ach jo lidi, co mám dělat? Věčně na mě jenom řve!"složil Sali hlavu do dlaní.
,,A ty se jí divíš?"vyjela na něj prozměnu Helga.
,,Sám moc dobře víš, že tě miluje už delší dobu a ty místo toho, aby si za ní zašel a všechno jste si vysvětlili, tak ty si sem do hradu taháš věčně nějaké mladé čarodějky a pak s nimi spíš a pak to tady ještě vykládáš!"naštvala se na něj Helga a po své řeči se raději vydala pryč.
,,Co to s těma holkama je?"zeptal se Salazar zničeně Godrica.
,,Tak to ti neřeknu, jsem rád, že si nepodala i mě, jelikož dělám úplně to samé! No každopádně v jednom měla pravdu, měl by jsi konečně Roweně říct, že jí taky miluješ"vypověděl Godric a stejně jako Rowena a Helga se někam vypařil
*No to je bezva*pomyslel si Salazar a pak se v duchu rozhodl, že konečně zajde za Rowen.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jak se vám líbila mooooje new jednorázovka??

mooooc!
byla fajn!
normal!
byla horší!
děs!

Komentáře

1 lindis | Web | 31. května 2007 v 8:09 | Reagovat

mocinky pekny blocek ;** urco sem jeste zajdu :))

2 Amelie | Web | 31. května 2007 v 21:30 | Reagovat

teda! to je pekne! take originalni! začetla jsem se! prosím pokračuj!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama