Odchod nej kámošky! Co teď?

19. června 2007 v 21:02 | šarlot |  Jednorázovky
Tak a mám tu pro vás jubilejní 40 jednorázovku (prosím potlesk :D :D :D)
Tak snad se vám bude líbit, tentokrát s Lily a Jamesem, tedy nová teorie jejich začátku-vztahu.

Lily právě ležela na posteli a s nepřítomným výrazem sledovala strop. Nemohla si pomoci, ale po tváři jí právě stékaly slzy, jelikož její nejlepší kamarádka se na konci prázdnin odstěhovala a Lily se to dozvěděla, až když dorazila do Bradavic. Nebelvírská primuska z toho byla doslova celá vykolejená, protože si svůj život bez Claire nedokázala představit. Když si pořád a pořád vybavovala vzpomínky na to co všechno vyváděly, chtělo se jí jednoduše brečet ještě více.

*Proč mi to neřekla sama, to jsem se to musela dozvědět až od Brumbála, který to navíc řekl před celou školou, takže se na mě upřelo strašně moc očí, jelikož všichni věděli, že to byla moje nejlepší kamarádka. Ne, že by nás dvě všichni znali nějak moc, ale to víte s Potterem jsem se často hádala a tak nás lidi znali především z těch hádek, jelikož Claire byla často přítomna u každé z nich*pomyslela si Lily a přitom si setřela všechny slzy a s vervou se zvedla z postele, odkaď se doploužila ke dveřím, jenž vedli do společenky.
Když se Lily dopotácela do nebelvírské společenské místnosti, tak si raději zase rychle sedla, jelikož si zase vybavila Claire.
Společenka byla prázdná, takže to stejně nikdo nemohl vidět. Ovšem někdo se přece jen našel.Ten kterého Lily takzvaně tak moc nenáviděla, i když kdo ví.
James Potter nemohl usnout kvůli chrápání Červíčka a tak se šel raději projít po hradě. Ovšem jakmile uviděl skleslou Lily, tak se rozhodl, že raději půjde k ní.

,,Lily?"přistoupil k ní James.
,,Hmm"zamumlala Lily se zavřenými oči a i když věděla kdo to je, tak se nesnažila se rozčílit.
,,Je to kvůli Claire?"zeptal se James opatrně. V tuto chvíli ovšem Lily otevřela oči a tak James raději o krok ustoupil. Lily na to ale zareagovala tak, že se ho na něco zeptala.
,,Mohli by jsme být kamarádi?"zeptala se ho Lily a přitom na Jamese upřela ty své zelené oči.
,,J.. jasně"vypadlo z překvapeného Jamese.
,,Víš, potom co odešla Claire jsem si uvědomila, že vlastně nejsi tak hrozný, když kolem není tolik lidí a že no prostě já kolem sebe potřebuji kamarády a už mě prostě nebaví se s tebou hádat, víš?"vysvětlila svou otázku Lily.
,,Tak fajn Lily, budeme tedy kamarády"pronesl James.
,,Škoda, že ne víc"řekl k tomu potichu.
,,Jamesi, zatím kamarádi snad stačí"řekla Lil tajemně a pak se s úsměvem na tváři zvedla a odešla do svého pokoje s mnohem lepší náladou.

Konec

Tak co, natože to je moje 40 jednorázovka tak to na to nevypadá co ??? :D :D :D
No nic, pište komenty ať vidím, že moje snaha je alespoň k něčemu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 šarlot | Web | 19. června 2007 v 21:03 | Reagovat

jsem z výletu, no kdo by to řekl ?? :D :D :D

2 vera | E-mail | 21. června 2007 v 6:38 | Reagovat

no me se mooc libila!

3 Lísadlo | 8. srpna 2007 v 16:56 | Reagovat

taky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama