Temná strana- Sev a jeho výhra!

15. června 2007 v 14:39 | šarlot |  Jednorázovky
Tak a je tu další jednorázovka!

Severus Snape byl vždycky vžitý do černé magie a proto když se dostal ke smrtijedům, tak byl nadmíru šťastný.Sice byl i ve fénixově řádu, ale to ne proto, že by se polepšil, ale protože to jeho pán chtěl. Sice občas už Sev nevěděl na čí straně vlastně stojí, ale pořád ho více přitahovala ta černá magie, takže když jednou od pána dostal za úkol přinést jednu prastarou truhlu obklopenou plně černou magií, tak se mu vlastně splnil sen.Ovšem jen často přemýšlel, proč to Pán Zla dal za úkol právě jemu.

*Co tím sakra sleduje*přemýtal si Sev stále dokola v hlavě.
*Proč to zadal zrovna mě, když je to tak důležité*pomyslel si Severus a dál se prohraboval jednou starou knihou ve které by snad mělo být rozluštění. Jenže Sev ne a ne pořád přijít na to, kde se ta truhla nachází a co v ní je tak důležitého.
Až jednou se Severus probudil ve tři ráno, jelikož se mu zdálo, že by tu truhlu měl hledat z základech pokoje, kde přebýval samotný Salazar Zmijozel.
*No jasně, to zní i rozumně, je to přece prastará truhla, takže to musí být i na prastarém místě a to pokoj Salazara Zmijozela rozhodně je,*pomyslel si s úsměvem Sev a pak si zase v klidu lehl.

Ten samý den ráno................
Severus vstal s velice dobrou náladou a hned jak se oblékl, tak se nenápadně vypařil ke vchodu do dnes již nepoužívaného pokoje Salazara Zmijozela.
*Uf, sem rád, že jsem již tady, protože běh po ránu mi fakticky nesvědčí*pomyslel si udýchaný Snape.

,,Znáte heslo?"ozvalo se najednou před ním.
,,N..ne"přiznal se Severus.
,,Tak to špatné jest"pronesl obraz s rázem.

*Tak to by blbej neřekl, že to je špatný.

,,Ale snad by jste mě mohl pustit, jsem tu učitelem,"řekl jen tak Sev na zkoušku.
,,Nemohl to bych, Zmijozel Salazar heslo mi zhotovil a pravil, že to jest jinak než pověděním pustiti dále nesmím"odkašlal si obraz.

*Kruci*pomyslel si Sev, ale pak ho napadlo, proč nedat na to co je mu nejblíže.

,,Entresure me gahte"vykřikl Sev a přitom mávl hůlkou.Potomto, se obraz jakoby v pomatení odklonil, čímž umožnil Severusovi, aby vklouzl do místnosti.

*No ty vole, tady je, ale bordel*pomyslel si Snape zapomínající tak na slušnost.
Po chvilce se Sev rozkoukal a začal prohmatávat stěny, ale i po hodině na nic nepřišel až najednou zavadil o starý svícen, čímž se otevřely jedny skryté dveře.Severus ani na chvilku neváhal, rozsvítil si hůlku a už vklouzl do místnosti. A jak podle svého nejlepšího mínění usoudil, že tady to bude tak také měl pravdu, opravdu se v rohu té místnůstky nacházela jedna né příliš velká truhla. Severus k ní pomalu přistoupil a jak zjistil, tak šla otevřít úplně v pohodě.

*Co to je?*pomyslel si Severus, když prohledal celou truhlu a našel v ní jen jeden pouhý list zežloutlého pergamenu.
*Tohle je přece písmo zakladatelů té nejprvnější magie*zablýsklo se Sevovi v očích.
*Tak proto mě sem poslal, ví přece moc dobře, že tohle je jedna z mála věcí co mi nejde*přemýtal si dál v hlavě.
*Tak to se spletl, já se to kvůli tomuhle i naučím*rozhodl se Sev a pak spolu s pergamenem vyšel pryč ze Zmijozelova pokoje.

A jak tohle všechno dopadlo? Sev se to opravdu ač po dlouhém snaží naučil a pak to také přeložil, šlo o to, že na pergamenu bylo napsáno nejmocnější kouzlo v dějinách čarodějnictví a to kouzlo mohlo nenávratně zničit svět a to Sev opravdu nechtěl, takže Voldymu jednoduše nakukal, že ho nikdy nenašel a proto se Voldy rozhodl, že si pro to pošle někoho jiného, samozřejmě až potom, co Snape asi půl dne mučil. Jenže Voldy měl opravdu smůlu, jelikož Snape tento pergamen uchoval na jedno ještě mocnější místo, kde pergamen Voldy ani jeho přívrženci nikdy nenašli.

Konec.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Werča | Web | 15. června 2007 v 15:04 | Reagovat

Wau......tak to je fakt good:) Vážně super, žůžo, krása xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama