Tom Rojvol Raddle

24. června 2007 v 23:26 | šarlot |  Jednorázovky
Tak a mám tu pro vás další dílko.

Jinak v této povídce je čtenář brán jako smrtijed, pokud s tím nesouhlasíte, raději ani nečtěte.

Zdar všichni moji milí smrtijedi,

V dřívější době, když jsem ještě nebyl tak mocný, jste měli ještě odvahu se mě zeptat proč jsem se vlastně rozhodl stát Pánem zla. No a dnes jsem tu odvahu konečně našel i já, No možná to bude ta samá, jakou jste již před lety ztratili, od té doby co pro mě zabíjíte.Ale raději zpět k tématu, proč jsem tím čím jsem. Je to velice prosté mám to v krvi. Přece jen moje rodina se černou magií zabývá už nějaké to století. Ano, ale je mi také jasné, že tohle vysvětlení vám jistojistě stačit nebude, takže co k tomu dodat. Nehledejte zatím nic složitého, berte věci tak jak jsou. Harry Potter, taky není zrovna geniální, ale i přesto se snaží svět zachránit. A ani já nejsem génius, ale i tak se snažím svět vzít do záhuby, jinak by se Potter unudil a já nejspíše taky. Vezměte si, co by dělala spousta těch hrdinů, kdybych tady nebyl já a mnozí další stejní jako jste vy smrtijedi. Je fakt, že Pána zla nedělám jenom proto, že už to mám prostě v genech a proto, že bych se nudil, ale dělám to taky proto, že jsem si dříve slíbil, že chci v životě něco dokázat, že chci aby ke mě mnozí konečně pocítili respekt. Ano respekt jsem měl u studentů již ve škole a i učitelé mě brali jako toho dobrého, ale já chtěl prostě být respektován tak, že to lidi budou brát opravdu vážně a že mě také bude respektovat i sám Brumba. A myslím, že se mi to docela dost povedlo, lidi se bojí i vyslovil mé jméno, ale mě se to i líbí Ten-jehož-jméno-se neříká. no to zní dobře ne, je to takový můj umělecký pseudonym. Ale stejně ten Brumba by mě mohl už taky začít brát vážněji. Sice proti mě věčně bojuje a tím mi chce dokázat, že na to ještě pořád má, ale myslím, že už mu to žere jenom ten jeho milovaný Potter. Jo pořád ten pitomý Potter, nechápu jak jsem mohl udělat svoji největší chybu v životě a vybrat si právě Pottera,, to to nemohl být ten Longbottm(?), bylo by to o hodně snazší a Brumba by konečně pořádně pochopil, že mě má brát vážně. Ale stejně moji smrtijedi, víte co by byla vážně sranda? Kdyby se ke mě Potter přidal, no to by koukal celý kouzelnický svět. No, ale já tu pořád melu o tom co už dávno víte, já vím, že chcete slyšet něco zajímavé nevšedního, prostě to co tu ještě nebylo, ale ono to tak prostě je, nehledejte v tom něco neuvěřitelného. Snažte se pochopit, že si každý v životě vybere tu svoji cestu na kterou se hodlá dát a něco do čeho se plně položí.
No prostě stručně a jednoduše. Berte věci tak jak jsou a nesnažte se je měnit.
S pozdravem Tom Rojvol Raddle alias Lord Voldemort.

PS:Smrtijedi hlavně nezapomínejte na heslo Lži, kraď, podváděj, ale vždycky měj navrch.
PSS:A hlavně nezapomínejte, že v našem hesle je i místo pro zabíjení, ale no o tom raději nikde nemluvte, ještě by nás pomlouvalo celé kouzelnické společenství.

Konec

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Grencle | Web | 25. června 2007 v 15:27 | Reagovat

Voldemort má korekturu dopisů, jo?:-))no že jsi psala, že oprava gramatiky bude až zítra...no ani by mě nepřekvapilo, kdyby jo...přece nemůže bejt tak neporazitelnej..Harry by mu v poslední bitvě mohl dát gramatický cvičení aon by se nad tím chudáček utrápil k smrti...:-)))mimochodem..je to docela hezký

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama