Ironie osudu!

21. července 2007 v 0:45 | šarlot |  Jednorázovky
Tak a mám tu pro vás novou jednorázovku, tentokrát s mou nejoblíbenější dvojicí!!!
Jo a berte v nadhledu, že fakta moc nesouhlasí.

No nečekejte nic jiného než romantiku. A je to také trochu (hodně :D) naivní, no prostě slaďák.

Ginny šla právě na schůzi prefektů a primusů, když v tom si vzpomněla, že ve věži nechala blog se všemi poznámkami. Za normálních okolností by nad tím jen pohodila hlavou, ale tentokrát to nešlo, ten blog dostali na začátku roku a pravidelně do něj zapisovali své poznatky o nekalých věcech studentů, jelikož jako prefekti museli mít dohled nad vším co se v Bradavicích děje. A nedělali to jen proto, že by jim to někdo nakázal, ale v téhle době, kdy se pomalu blížila největší válka, museli být prostě všichni na pozoru.

*Kruci, teď abych šla skoro přes půlku hradu, navíc už takhle nestíhám,*pomyslela si naštvaně Ginny a raději rychle obrátila směr cesty.
*To bude zase poznatků, hlavně od Hermiony, která mi ještě udělá sáhodlouhou přednášku o tom, jak jsem nezodpovědná, no a pak se k ní přidá můj bratr, který mě ještě přede všemi ztrapní a už vidím, jak si třeba Malfoy neodpustí nějaký ten posměch*zapřemýšlela nad tím Ginny a přitom se obratně vyhnula Protivově střele pro, kterou si tentokrát vybral výtečný broskvový dort, ovšem ochucený černým inkoustem jako polevu. Ginny se nad tím jen pousmála a ještě stihla Protivovi ukázat zdvihnutý palec na důkaz, že tohle je opravdu super nástraha.
*No jo být sestrou jedněch v největších záškodníků má i své výhody*vyplulo jí namysl, když zrovna šplhala po schodech.

Po 20 minutách.......
Ginny s mírným zadýcháním dorazila před vchod, kde se konali prefektské schůze. Poté co se mírně vydýchala, tak s naprosto kamennou tváří vstoupila do místnosti. V tu chvíli se na ní všichni prefekti a také dva Primusové podívali.
Ginny na to jen řekla.

,,Promiňte, něco mě zdrželo"řekla dost nahlas a pak si sedla ke Colinovi, který jí mezitím stačil zamávat.
,,Tak když už jsme konečně všichni, tak vám konečně můžu přednést plán Brumbála"pronesla Hermiona s výrazem pohoršení, když se při těchto slovech významně podívala na Ginny, která si to, ale nenechala a naoplátku se na ní prostě jen usmála, což Hermionu popudilo ještě více, ale jak bylo vidět, tak Malfoy stojící vedle ní se docela dobře baví.
Dále už Ginny Hermionu neposlouchala, ne že by jí nezajímalo co Brumbál vymyslel, ne to ne, ale v Hermionině podání to prostě nešlo, to si raději počká, až k tomu začne něco vykládat Malfoy, protože od něj to bylo alespoň snesitelné.
,,No a jelikož potřebujeme zvýšit hlídky na chodbách, protože někteří studenti na nás klidně i posílají kletby a podobně, tak Brumbál vymyslel, že bychom měli mít hlídky častěji a více prefektů najednou a také, že by měli být hlídky po dvou. Tedy kluk a holka, aby byli síly vyrovnané, no a jelikož v normálním případě by jste prostě měli hlídky tak jak jste v ročníku prefekti, jenže se ke mě dostali stížnosti tipu, já s ním nebudu, či ten druhý je prostě nesnesitelný a proto jsem se tady společně s Grangerovou dohodl, že se všichni rozdělíte tak různě i jiné ročníky, ať taky trochu poznáte i nové lidi blíž."dokončil svou řeč Draco. Mezitím se Ginny trochu probrala, ale jelikož toho moc nepobrala, tak zase raději přemýšlela o svých věcech.

Po půlhodině koukání do blba...(nebo do chytra, no kdo ví :D)
Najednou se všichni začali nějak podivně spárovat a než se Ginny nadála, tak u ní stál Draco.

,,Tak Weasleyová, vypadá to, že budeš muset přežít moji přítomnost na hlídkách"řekl Draco s úšklebkem na tváři.
,,Jsem z toho celá žhavá"pronesla Ginny trpce.
,,Fakt, já nevěděl, že tě tak přitahuji"usmál se Draco.
,,Malfoy, chceš mě naštvat a ty jistě moc dobře víš, že to já umím opravdu dobře"zatvářila se Ginny zlomyslně.
,,Jo to vím, už jsem to jednou zažil na vlastní kůži, pamatuješ jak jsi na mě jednou vyjela k vůli tomu, že jsem ti omylem šáhl na kozy?"zeptal se Draco a poté se zasmál.
,,Ale je fakt, že teda bylo na co šáhnout, i když bez toho hábitu by to bylo jistě o mnoho lepší"pronesl Draco.
,,Hmm, tak třeba někdy možná"řekla Ginny ironicky.
,,Beru tě za slovo"zašklebil se Draco a pak odešel zase zpět ke svému místu.
*Ten Malfoy není zase tak špatný*pomyslela si v duchu Ginny.
*Hej, jsi v pořádku, nepotřebuješ náhodou psychiatra?*ozval se její mozek.
*Jé psychiatra jsem vždycky chtěla, ale jinak mi vůbec nehrabe*ujistila ho Ginny.
*Fakt ne, že to tak nevypadá*usadilo jí její druhé já.
*Když já nemůžu za to, že mě ti Zmijozelští tak přitahují*prořekla se Ginny a pak se jí na tváři rozlil takový ten nevinný úsměv.
Ginny se ještě dozvěděla, že dnes má s Dracem hlídku a že se má dostavit ke vstupní síni, kde se má setkat s jejím ,,milovaným".
Večer v dívčí ložnici šesťaček.......
Ginny se právě malovala a aniž by si to plně uvědomovala, tak prostě chtěla vypadat hezky.
,,Je čau Ginn, cože se tak chystáš, máš rande?"zeptala se jí Kate, její kámoška.
,,No vlastně ani ne, spíš hlídku"upřesnila to Ginny.
,,Že by někdo ze Zmijozelu?"optala se Kate, jelikož už dávno věděla, že Ginn přitahují ne zrovna ti svatí. Jistě Harryho měla jeden čas ráda a dokonce spolu i chodili, ale nakonec zjistila, že prostě potřebuje někoho vyspělejšího, někoho ne zrovna dětinského. Prostě a jednoduše její vysněný tip.
,,No, jo"přiznala se Ginny.
,,A kdopak je to tentokrát, šesťák, sedmák?"chtěla si to Kate ujasnit.
,,Sedmák"vybrala si Ginny tu druhou možnost.
,,Takže schválně budu hádat, pokud je to někdo kdo alespoň trochu normálně vypadá a plus má nějakou inteligenci, tak to může být jedině, jedině.."zapřemýšlela se Kate, když po chvilce se zarazila a v jejím obličeji bylo znát znatelné překvapení.
,,Není to ten koho myslím, není to někdo s iniciály D.M., že ne?"vyhrkla Kate.
,,No, ehm, jo, ale není to tak jak myslíš, já s ním mám opravdu hlídku."ujasnila to Ginny.
,,No vlastně, i kdyby bylo něco víc, tak co, vždyť on je vlastně sexy, tak proč ne a navíc myslím, by vám to spolu seklo"zapřemýšlela Kate.
,,Eee, no když myslíš,"zauvažovala o tom Ginny a přitom své rty potřela leskem.
,,No nic, já už stejně musím."rozloučila se Ginny a poté co jí Kate kývla na pozdrav se vydala do Vstupní síně, kde se měla setkat s tím svým vyvoleným.
Ve Vstupní síni.......
Draco už nervozně postával ve Vstupní síni a čekal kdy Ginn dorazí, ač si to nechtěl přiznat, tak Ginny ho imponovala už dlouho, prostě byla přesně ten tip, který ho vždycky fascinoval, ona byla tak svérázná, tak spontální, tak svá, tak vášnivě záhadná, ta živá. Draco si prostě nedokázal vysvětlit, jak ho mohla zaujmout, napohled tak obyčejná dívka, i když zas tak obyčejná nebyla, bohatě stačili její ryšavé vlasy, no a pro kluky, její bohatě vyvinutý hrudník. Z Dracova přemýšlení ho ovšem vyrušila právě jeho vyvolená.
,,Ehm, čau Malfoy,"řekla Ginn trochu nervozně.
,,Wau, Weasleyová, tobě to dneska sekne"dostal ze sebe Draco.
,,Díky"usmála se na něj Ginny.
,,No, ale ty taky nejsi k zahození"oplatila mu to Ginny.
,,No, tak Weasleyová, nebudeme to dlouho protahovat,"začal Draco.
*Cože, tak rychle do postele no, ale zase na druhou stranu je to Malfoy, takže*pomyslela si Ginny.
,,No Weasleyová, já původně myslel jít na tu obhlídku, ale jak vidím, tak ty zřejmě myslíš na úplně jiné věci"pronesl Draco se smíchem.
,,Hups, jsem nevěděla, že umíš číst myšlenky"zapřemýšlela nad tím Ginny.
,,No, moc lidí to neví"přiznal se Draco.
,,A jsi si jistý, že to právě vyzrazuješ té správné osobě?"zeptala se narovinu Ginny.
,,Jo jsem, myslím, že ty jsi velice důvěryhodná osoba"ujistil ji Draco.
,,No tak díky, za tvou důvěru"poděkovala Ginn a pak se spolu s Dracem vydala do jedné zaprášené chodby, která je měla dovést rychle do šestého patra, kde měli právě tu noc hlídku.

Po dvouch hodinách hlídání......

*Bože, proč jsem si jen nevzala něco teplejšího na sebe?*pomyslela si v duchu Ginny.

,,No sice nejsem bůh, ale snad ti nebude vadit můj hábit"usmál se na ni Draco.
,,Mockrát děkuji, ale počkej vždyť teď bude zima tobě"napadlo Ginny.
,,Věř mi, že takováhle zima bývá ve společence Zmijozelu v létě a to se pozná, když tam dost často nikdo neumí rozdělat ani ten pitomý oheň, přitom stačí jenom jednou mávnout hůlkou."řekl jí Draco celou pravdu.
,,Chudáčku, to v zimě jsou tam z vás kostky ledu ne?"podívala se na něj Ginny a přitom se zachumlala do Dracova hábitu, který jí byl sice ,,trošku" větší, ale i přesto jí v něj bylo příjemně.
,,Ne, jenom rampouši"zasmál se Draco.
,,Víš, že ti to v tom hábitu ohromně sluší?"zeptal se jí Draco.
,,Opravdu?"vyhrkla Ginn.
,,No, jo"ujistil ji Draco.
,,Tak dík"poděkovala mu Ginn.
,,Víš, to co ti teď chci říct, bude znít možná trochu šíleně, ale je to prostě tak,"začal Draco s mírnou nervozitou v hlase.
,,No prostě, už dlouho se mi strašně moc a moc líbíš, no prostě já..já tě miluji a pochopím, když si semnou nebudeš chtít začít, přece jen jsem Malfoy, jsem ze Zmijozelu a nemám zrovna moc skvělou pověst"vyčetl vše Draco a poté se dlouze podíval Ginny do očí.
,,A víš, že přesně to mě imponuje a když už si začít s někým ze Zmijozelu, tak proč ne s tím ,,nejhorším", že?"usmála se na něj Ginny a pak se k němu pomaličku přiblížila. Potomto se Draco znovu sebral a pak se snížil tak, aby mohl Ginny políbit na její rty. A poté když jejich rty spojili, se nejenom Dracovi, ale také Ginny splnil jejich tajný citový sen.

Po chvilce.............
Za chvíli se od sebe odpojili, ale tentokrát s myšlenkou, že ten druhý je ten pravý.

,,Tak Ginny a teď ta postel?"zeptal se Draco se smíchem.
,,A vlastně proč ne, stejně už nám končí hlídka"zauvažovala Ginny. Draco se na ní podíval pohledem tipu ,,Myslíš to vážně?" a když na to Ginny nic neřekla, tak pokračoval.
,,Beru tě za slovo."pronesl Draco a poté vzal Ginny za ruku a už s ní šel do své ložnice, kterou měl jako primus sám pro sebe.

V Dracově ložnici.
Ginny musela s Dracem vejít do Zmijozelské společenské místnosti, ale jak po chvilce zjistila, tak vchod do Dracovi ložnice byl velice blízko vchodu, takže je ani nikdo neviděl.

,,Ty jo, máš to tu skvělé"dostala ze sebe překvapená Ginny.
,,To víš, výhoda primusů, takový bolestný za přetrpění s Grangerovou"zasmál se Draco.
,,Tak to by ti měli dát ještě větší ložnici nemyslíš?"usmála se na něj Ginn.
,,To není špatný nápad, podám petici"přidal se tímto Draco.
,,Super, ale to třeba až zítra, teď mám lepší nápad"řekla Ginny a poté ho odvedla k jeho velké posteli, přičemž ho do ní také povalila.
,,Tak Dráčku, teď jsi jenom můj"sedla si na něj obkročmo Ginny.
,,S radostí"zašeptal Draco a pak Ginny překulil na záda vedle sebe a než se nadála, tak už u ní ležel. Po chvilce blbnutí oba dva usnuly, přičemž se jim v noci jisto jistě zdálo třeba o jejich prvním polibku.

Konec.

Tak snad se vám to líbilo, musím se přiznat, že já po dopsání této povídky cítím, že jsem zase jednou udělala něco pořádně, i když to byla jen možná až naivní romantika.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Miraella | Web | 21. července 2007 v 13:51 | Reagovat

Pěkný, ale možná trošku uspěchaný... Ale rozhodně legrační :D Jen se přiznám, že jsem na konci čekala víc, než že usnou... takový třeba úplně malinkatý a kraťoučký sex... :D:D:D

2 šarlot | Web | 21. července 2007 v 15:52 | Reagovat

Mia-no jo, tak sex narvu jinak, slibuji!! :D

3 Anči | 21. července 2007 v 16:57 | Reagovat

to by chtelo :D

4 šarlot | Web | 21. července 2007 v 17:19 | Reagovat

Anči-teda ty se nezdáš! :D

5 Anči | 21. července 2007 v 17:45 | Reagovat

Nj ty o mě ještě nevíš věcí!!:D

6 Elizabeth | 21. července 2007 v 18:36 | Reagovat

Skvělý slaďák... :)

7 Monika | 22. července 2007 v 15:59 | Reagovat

Náááádherný....neceš sem napsat i něco o Siriusovi??On je totiž docela fešnej =DD

8 Monika | 23. července 2007 v 12:09 | Reagovat

Nebo Remusek fešnej chlap....

9 nelinda | E-mail | Web | 23. července 2007 v 15:10 | Reagovat

ahoj moc se mi líby tvá tvorba a proto jsem Tě chtěla požádat o jednorazovku na téma:Rozzuřeny Ron proti Ginny a Dracovi.Myslím,ze tohle by Tě mohlo bavit a nemam nic proti legračnímu zpracování Mooc díky

10 šarlot | Web | 23. července 2007 v 16:25 | Reagovat

Monika-ok proč ne, jen nevím kdy to bude, jsem ted nějak zavalena prosbami :D

Nelinda-fajn, proč ne, jen netuším kdy to bude, mám toho tu ted´moc a k toomu všemu za pár dní mizím, no uvidím, jak to stihnu!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama