Vezmeš si mě?

24. července 2007 v 23:33 | šarlot |  Jednorázovky
Tak říkala jsem si, jak mám prázdniny, tak mám spoustu času, pořád a pořád obhlížet stránky a čekat než někdo něco přidá, no a tak mě napadlo a co když někdo dělá to samé, ale čeká až se něco objeví na mém blogu (já vím, že si fandím :D). No a tak jsem se alespoň rozhodla, že udělám radost Monice, které mimojiné tuhle povídku věnuji a napíšu něco o Removi a k tomu přimíchám mírně Síria. No bude to jednoznačně další naivně sladká romantika, ale ta se mi celkem dobře píše :D. No nebudu to už dál okecávat a tady máte povídku.

PS:Jo a Síriuse jsem nechala naživu a to především proto, že když jsem to psala, tak mi nedocvaklo, že už je dávno mrtvý. Jinak děj se odehrává, někdy krátce po dokončení Harryho šestého ročníku.


Remus chodil v jednom z pokojů na Grimmaldově náměstí číslo 12 sem a tam a pořád a pořád se musel nutit, aby ho nenapadali myšlenky na smrt Nymfadory, která byla již dva týdny někde na mysi a ještě o sobě nedala vědět ani jeden řádek. Ač si to nerad přiznával, tak musel připustit, že i přes to, jak se jí minulý rok snažil vyhýbat, tak ji jako jedinou dokázal připustit k jeho srdci. Ano stávalo se často, že o sobě bystrozoři či členové řády nedávali vědět i delší dobu, aby se zbytečně neprozradili, ale tentokrát to Remus bral prostě z jiné stránky. Ze stránky, ve které jasně cítil, že nechce ztratit někoho koho miloval. Po delší chvíli přecházení sem a tam se rozhodl, že zajde za Tichošlápkem, který by mu snad mohl nějak poradit.

O chvilku později......
,,Sírie, já už prostě nevím jak dál s Nymfou, vůbec netuším, co mám dělat,"řekl právě Remus a poté se rozplácl na pohovku vedle Síriuse.
,,Hmm, no pokud vím, tak Nymfa o tebe usiluje už dlouho, tak v čem je problém?"udivil se Sírius.
,,No, jak bych to jenom řekl,"zamumlal Remus.
,,Nevíš, jak jí říct, že ji miluješ?"napadlo rychle Síria.
,,No to sice taky, ale spíš mám o ni strach, přece jenom se neozvala už dobré dva týdny."vydoloval ze sebe po chvilce Remus.
,,Počkej, ty to nevíš?"vykulil na něj Sírius oči.
,,Nevím, co?"zeptal se Rem.
,,Že se Nymfa dneska brzo ráno vrátila, ale hned musela zase na ministerstvo, má se vrátit dneska někdy pozdě večer, což je hodně dlouhá doba třeba na vybrání jedné kulaté věci s blyštivým kamínkem"pronesl Sírius tajemně.
,,Na co bych si kupoval zásnubní prstýnek?"zapřemýšlel Remus nahlas, jelikož mu to hodně rychle docvaklo.
,,No pokud vím, tak ho většinou nosí ženy,"napověděl mu Sírius a přitom dělal, jako by ho najednou děsně zaujal článek v Denním věštci.
,,Počkej, chceš tím říct, že mám Nymfu požádat o ruku?"ujasnil si to Rem.
,,Jo, přesně to myslím,"začal Sírius.
,,Víš, žijeme jen jednou a v téhle temné době to platí dvojnásob,"pokračoval dál Sírius.
,,A navíc, když se narodil Harry, tak jsem si pozici hodného strýčka moc dlouho neužil a takhle budu alespoň moct doufat, že si to jednou zopakuji, ale tentokrát pořádně"dokončil své tvrzení Sírius a dál dělal, jakože čte ten super zajímavý článek.
,,Eee, Síriusi, ty mi teď naznačuješ, že si mám Nymfu vzít a k tomu všemu s ní mít nejlépe rovnou děti?"ujistil se Remus.
,,No, i když to není zase tak hrozná představa, vlastně celkově vzato mi vlastně mluvíš z duše, Tichošlápku,"přiznal se Remus. Ovšem ani jeden z nich nezaregistroval, že tenhle rozhovor slyšel i někdo jiný, někdo se jménem Nymfadora.
*No páni, že by jsi mě Remus chtěl vážně vzít,*pomyslela si Nymfadora.
*No to je prostě úžasný,*zapřemýšlela Nymfa s úsměvem na tváři.
,,A víš co Tichošlápku, máš pravdu do večera je ještě dost času na vybrání jedné věci"řekl náhle Remus a poté se rychle zvedl z pohovky a přešel ke dveřím, což způsobilo, že se Nymfadora rychle schovala za závěs a přitom málem shodila jeden obraz. Remus, který tak trošku mírně spěchal si takového detailu naštěstí nevšiml. Po zabouchnutí dveří se Nymfa začala vyhrabávat s neidentifikovatelných věcí a když už se z toho tak dostala, tak najednou někdo odhrnul závěs.
,,Jé Síriusi, co ty tady?"zeptala se Nymfa, jako by nic.
,,No pokud se nepletu, tak já tady bydlím, ale nevím co tu děláš ty takhle brzy?"obrátil otázku ve svůj prospěch.
,,Já?"ujistila se Nymfa.
,,No jistě, kdo jiný"řekl s úsměvem Sírius.
,,Já jsem děsně moc potřebovala, em no, tenhle hadr"pronesla Nymfadora a na důkaz svých slov zvala do ruky neidentifikovatelnou věc zvanou hadr.
,,Tak to pak jo, především když to dalo tak práce to najít, že jsi se do toho úplně vžila a nic neslyšela, no nemám pravdu?"zeptal se již poněkolikáté Sírius.
,,Jo máš naprostou pravdu, tak já zase raději půjdu, no vrátím se kolem desáté, jo a pozdravuj Rema."odsouhlasila to Nymfadora a poté raději rychle vyrazila někam do nitra Londýna.
*Stejně ze mě bude skvělý strýček.*pomyslel si Sírius rozhodně a pak se vydal něco sníst.

Kolem desáté hodiny...
Nymfa se vrátila kolem desáté hodiny, což členové řádu, kteří tam právě byli poznali podle ,,mírného" drknutí do jednoho stojanu, který vždy s rachotem spadl na zem.
*Už zase*pomyslela si Nymfa, ale její myšlenky byli přerušeny Remusem, který ji hned na uvítanou objal.
,,Nymfo, to je skvělé, že jsi zase zpátky."rozzářil se Remus. Nymfe sice normálně vadilo, když jí tak někdo říká, ale od Rema to dokázala přežít, zvlášť když to říkal tak pěkně.
,,Em, mohl bych s tebou mluvit?"zeptal se Remus.
,,Jasně"odsouhlasila to Nymfa.
,,Šlo by to někde jinde?"optal se znovu Rem. Po Nymfadořině lehkém přikývnutí ji vzal jemně za ruku a pak hned jak vyšli z domu a zašli do parku, tak se spolu s ní přenesl pro ni na zatím neznámé místo.
Po chvilce se oba dva objevili na kopci, který se tyčil nad Londýnem. Na romantice pak dodávali stromy, které zajišťovali soukromí a hvězdy, které byly jakou třešničkou na dortu.
,,Wau"vydechla Nymfa.
,,Nymfo, víš, já bych se tě chtěl na něco zeptat,"začal Rem.
,,Ano?"pobídla ho Nymfadora plná očekávání. Potomto si Remus pokleknul a s nadějí se podíval na Nymfu, poté pak hrábl do kapsy hábitu, z které vytáhl malou tmavomodrou krabičku, kterou následně otevřel a poté se nadechl.
,,Chceš si mě vzít?"dostal ze sebe Remus. Nymfadora se podívala nejdříve na něj a pak na prstýnek, na kterém se uprostřed tyčil blyštivý kamínek a poté řekla.
,,Ano chci"odpověděla Nymfa a pak celá šťastná Remuse políbila, přičemž se oba dva svalili do trávy, kde po dlouhém polibku plné emocí, začali také prozkoumávat jeden druhého trochu blíž. Nejprve Remus přetáhl Nymfadořino tričko a tím se mu také ukázal pohled na ještě poněkud zahalená ňadra. Ovšem ani Nymfa nezůstávala pozadu, poté co z Rema strhla hábit mu rychle rozepnula košili a pak se přesunula k dolním částím jeho těla. Takhle to pokračovalo dál, až do té doby, co na sobě neměl ani jeden nic, takže se pomalu přesunuli k další části děje. Remus políbil Nymfadoru a pak začal postupovat níž nejprve k jejímu krku, odkaď se přesunul k jejím pevným ňadrům, kde se pomalu soustředil na její bradavky, které ihned po jeho dotyku ztvrdli.
,,Ach Remusi"vydechla Nymfadora.
Remus se tímto přesunul k jejím nohám tedy především ke kolenům, až dále postupoval ke stehnům, které byli zpevněné od neustálím cvičení pro bystrozory. Potomto ovšem Nymfa překulila Rema na záda a tímto začala nad celou ,,akcí" velit ona. Pomaličku se od jeho rtů přesouvala až k jeho chloubě, díky, které jak se zdálo, za chvíli pocítil erekci.
,,Nymfadoro, já tě tak miluji"zašeptal jí do vlasů a již podruhé se na Nymfu překulil.
,,Já tebe taky."oplatila mu to Nymfa a pak ho políbila na rty. Pak už Remus neváhal a jemně a co nejméně bolestně do ní vstoupil.
,,Ach"vykřikla po chvíli Nymfadora, čímž dala najevo, že právě dosáhla orgasmu.
Po tomhle tam ještě chvíli zůstali, přičemž dále prozkoumávali toho druhého a poté se přemístili do hlavního štábu, kde radostně oznámili své zasnoubení.

Konec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbila povídka: Chceš si mě vzít?

mooooc!
byla ok!
zlatej střed!
no moc nee!
děs!

Komentáře

1 Anči | 25. července 2007 v 11:23 | Reagovat

:D jo trošku naivní romantika..což je uplně normální, protože se to píše nejlíp o tom něco vím....:D Bylo to výborný.

2 Fawi | E-mail | Web | 10. listopadu 2007 v 17:17 | Reagovat

zase úžasný.. :-)!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama