Minulost už není, začni žít! 4.Pochopení!

13. srpna 2007 v 13:16 | šarlot |  Minulost už není, začni žít!
Tak a je tu další kapitolka.
Jak podotýkám vždy, nic moc se tu neděje, tak tu ani nic moc nečekejte.

Co se stalo v minulém díle-Lenka přemýšlí o době kdy byla ještě šťastná, ale v tu chvíli tam vtrhne Remus, který jí řekne něco o tom, že schůze bude ten večer, pak když Remus odejde, se Lenka úplně položí do vzpomínek na dobu, kdy měla kluka a když se ze svého vzpomínání probere, tak jí vyruší protentokrát Harry, který ji něco chce říct a také ji při tom zatáhne do svého pokoje.
V Harryho pokoji.....
,,Tak co jsi mi chtěl?"zeptala se narovinu Lenka.
,,No, víš,já bych se ti ještě jednou chtěl omluvit za to co se mezi námi stalo ve škole,"začal Harry.
,,Byla to jen a jen moje chyba a díky ní jsem vám zničil tak pěkný vztah,"pokračoval dál Harry.
,,A, no prostě je mi to líto,"mluvil dál Harry. V tu chvíli se Lence objevila v mysli jedna známá vzpomínka.
Lenka šla na své další rande s Nebelvírským šesťákem, když v tom narazila do brýlatého chlapce.
,,Jé, čau Leni,"ozval se Harry.
,,Harry,"vydechla Lenka a pomalu si začala uvědomovat, že od Harryho obličeje jí dělí jen pár centimetrů. A jak bylo vidět, tak Harry si to uvědomoval také, takže v zápětí už Lenku líbal a to dost žhavě. Ovšem, jak se zdálo, tak Lenka mu jeho city neopětovala a ani ne, za pár vteřin se zvedla a utíkala pryč. Ovšem to ještě nevěděla, že tohle viděl i někdo jiný, někdo kdo to druhý den oznámil celé škole a tím ji i zničil její prozatímní rozkvétající vztah.
,,A já asi tuším, jak se teď musíš hrozně cítit poté, co Voldemort zabil Seamuse,"odmlčel se Harry.
,,Harry, netrap se tím, já už ti dávno odpustila, je to jen minulost, tak to neber tak vážně."přerušila ho Lenka a poté se jí v mysli objevila ještě jedna krátká vzpomínka.
Lenka ač už delší dobu nechodila se Seamusem, tak k němu ještě pořád něco cítila. A když ho viděla bojovat s jedním Smrtijedem, tak se neudržela a rozeběhla se přímo proti té dvojici. Zrovna v tu chvíli začal Smrtijed pronášet kletbu, která se nepromíjí, kletbu která zabíjí. Lenka v tu chvíli zareagovala dost pohotově a zakřičela to samé kouzlo, akorát rychleji než ten Smrtijed. Když se po pár vteřinách dostala k Seamusovi, tak zjistila, že mu vlastně život nezachránila, protože už tak byl na konci sil.
,,Miluji tě,"stačil ještě Seamus říct, a poté odešel z jejího života navždy.
,,Víš já bych ti chtěl ještě něco říct, i přesto, co se mezi námi stalo, tě prostě jednoduše miluji a i když vím, že ty asi semnou chtít být nebudeš, tak jsem rád, že jsem ti to řekl, protože jen tímhle jsem se zbavil té minulosti,"pronesl Harry a pak se zvedl k odchodu.
,,Harry, počkej"vykřikla Lenka. V tom se Harry s očekáváním otočil a chtěl ještě něco říct, jenže v tu chvíli ho Lenka políbila a on už konečně pochopil, že minulost už není!
Konec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lucynda | Web | 23. července 2008 v 20:39 | Reagovat

pěkný mocccc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama