Sirius Black, aneb má největší chyba v životě!-1.Pozvání!

20. srpna 2007 v 16:25 | šarlot |  Sírius Black, aneb má nějvětší chyba v životě!
Tak a je tu první kapitola. Snad se vám bude líbit, no a především hlavně komentujte! :D Jinak je to o dost delší než jste u mě zvyklí, tak si toho važte :D :D :D Jinak nemyslete si, že je to jen další Mary sue, snažím se tu o úplně něco jiného, ale to poznáte, až v dalších kapitolách!

Doba Pobertů: 7. ročník Bradavice. 1. září
Milý deníku, možná se to zdá být absorudní, ale i já Clare Smithová jsem se zamilovala do toho největšího děvkaře na škole. Vždycky jsem opovrhovala těmi všemi dívkami, co se na něj lepili a teď dělám vlastně úplně to samé. Od doby co se všichni studenti usadili, ho celou dobu sleduji, ale on si mě ani koutkem oka nevšiml. Jak by taky mohl, když pořád něco vykládá tomu rozcuchanému koštěti. No ne, že by James Potter nebyl pěkný, to on rozhodně je, vlastně je dost sexy, ale on stejně touží jen po jediné dívce, takže u něj bych ani já, ani kterákoli jiná dívka stejně neměla šanci. No, ale zpět k mému vysněnému princi. Jmenuje se Sírius Black, no a je prostě boží. Já vím, asi tě už tady unavuji, tím jak je tenhle kasanova školy úžasný, ale prostě si nemohu pomoci.
Když nad tím tak uvažuji, tak bych u něj mohla mít docela slušnou šanci, přecejen jsem z Nebelvíru ze sedmého ročníku, tudíž k němu mám dost blízko. No a poté co jsem se tohle léto nechala ostříhat a začala se trochu více malovat nejsem zase až tak k zahození. Tudíž si myslím, že letos bych ho mohla dostat. A jak vás jistě asi již napadlo, tak já nechci být jen holka na jednu dvě noci, ne já s ním chci být až do konce života a taky toho dosáhnu!

,,Claire?"zatřepala semnou moje nejlepší kamarádka Jane.
,,Hmm,"zamručela jsem a raději svůj deník uklidila.
,,Měla by jsi se také najíst a ne jen pořád psát něco do toho deníku,"začala mi domlouvat. Já se nad tím jen pousmála a raději jí poslechla.
,,Claire?"ozvalo se znova.
,,Co je?"optala jsem se jí klidně a začala na ní soustředit můj zrak.
,,Jsi dneska nějaká divná a pořád pokukuješ k těm Pobertiům, nebo jak se vlastně jmenují,"žďuchla do mě a pokývala směrem k věhlasně známé partičce.
,,Jmenují se Poberti,"opravila jsem jí se smíchem. Jsou po Bradavicích sice věhlasně známé, ale to moje kamarádka tak nějak ještě pořád nezaregistrovala. Ona totiž vždycky tvrdila, že k životu rozhodně nepotřebuje znát, jak se ta banda tupců jmenuje, teda až na Rema. Také tvrdila, že vlastně nepotřebuje znát žádná jména ze školy, protože když je bude chtít vědět tak si je dokáže zjistit sama a ne že je odposlouchá ráno při snídani. Jane byla vlastně taková celá dost ztřeštěná, vždycky dokázala vymyslet něco přičemž se obě zabavili.
,,Eh, no to je přeci jedno jak se jmenují, spíš by mě zajímalo, proč tam tak zasněně koukáš, snad jsi se nám nezamilovala do toho tlustého červa,"nadhodila Jane a já se musela zasmát, když můj pohled padl na Petra, který se právě něčím ládoval, takže měl tváře nafouklý jak bublina, no celkově vypadal jako přerostlý sysel, i když tohle přirovnání je na něj fakticky moc pěkný.
,,Ne, to se neboj do Petra zrovna ne,"usmála jsem se na ní tajemně, takže bylo hned jasné, že jí něco tajím a to něco jsem jí stejně po chvilce vyžvanila.
,,Tak Claire, do koho jsi se nám zamilovala?"vybafla na mě po chvilce a já se prostě už neubránila.
,,No do Síriuse Blacka,"pípla jsem a raději nechtěla slyšet, co na to řekne.
,,Počkat není to náhodou ten kluk se kterým jsem se milulý rok rozešla po15 minutách, protože už mě za tu chvilku stačil podvést?"optala se mě a přitom nadhodila výraz jako, že se snaží vzpomenout, ale to při její skleróze, jak vždycky říkala stejně moc nešlo.
,,Jo to je on,"přikývla jsem pomalu.
,,A počkej, není on taky největší děvkař na škole?"zeptala se mě a raději shodila výraz typu, ,,Ach bože, já si nic nepamatuji".
,,No jo,"znovu jsem přikývla a čekala na její reakci.
,,Ale vždyť si ho vždycky nesnášela a navíc jsi nemohla vystát ty všechny slepice, co se na něj vždycky lepili?"optala se mě znovu.
,,No, vymlouvat ti ho nebudu, ty jsi na to minulý rok taky nic neříkala, takže já budu stejně diskrétní,"prohlásila Jane a já byla v tu ránu v šoku, takže jsem si ani nevšimla, že Brumbál už nás všechny propustil z Velké síně.
,,Hej Claire, jdeme!"zavelela Jane a já byla docela ráda, že změnila téma. Poté mě začala neúprosně tahat ke schodům, které vedli rovnou do Nebelvírské společenské místnosti.
,,Jo,vždyť už jdu,"zamručela jsem a raději jsem se jí vyškubla.
,,Hele Jane, jak to, že víš kudy se má jít, vždyť vždycky když jsi někam šla, tak si zapomněla cestu."vykulila jsem na ni udiveně oči a čekala na odpověď.
,,No Claire, já vím, že se říká, že láska je slepá, ale stejně,"začala Jane se smíchem.
,,No prostě jdu s davem a ten to musí vědět,ne?" ukázala na početnou skupinku před sebou a poté se rozesmála úplně.
,,A jo, já jsem fakt už úplně blbá,"třískla jsem se do hlavy, ale nějak jsem to neodhadla a proto jsem v příští vteřině také zaskučela bolestí. Jane raději nic neříkala a jak bylo vidět, tak se snažila přemoci smích, ale jak u ní bylo zvykem, tak to se jí stejně nepovedlo, ostatně jako vždy. Poté jsme se dostali do našeho pokoje a já po chvilce únavně padla na postel a vlastně ani nevnímala co kdo řeší.

Doba Pobertů: 7. ročník Bradavice. 5. září
Milý deníčku,

Začala jsem psát úvodní větu, když v tom mě někdo vyrušil, no asi bych propříště neměla svůj deník psát v Nebelvírské společenské místnosti.
,,Ehm,"ozvalo se nademnou a já pozvedla své hnědé oči, abych spatřila toho, kdo mě tak nemilosrdně vyrušil.
,,Jane, co potřebuješ?"zeptala jsem se po chvilce, co mi můj mozek předal zprávu o tom, že nademnou stojí moje nejlepší kamarádka.
,,No víš, mám takovou malou prosbu,"začala Jane a já už tušila o co tady asi půjde, určitě si zase na něco nemůže vzpomenout.
,,Tak o co jde?"zeptala jsem se a přitom jsem se neubránila úsměvu, když jsem spatřila jak se tváří.
,,Nevíš náhodou, jak se jmenuje ten kluk, co s ním mám dneska rande, já jsem si to zapomněla napsat, no a myslím, že by se asi tvářil dost blbě, kdybych se ho už potřetí zeptala jak se jmenuje,"upřela na mě ty svoje bouřkově šedé oči a rukama naznačila, že mě o to moc prosí.
,,Jmenuje se Thomas, chodí do Havraspáru sedmého ročníku a je to prefekt,"vyjmenovala jsem jí základní informace, které jsem měla vždycky po ruce, protože jsem si musela vždycky rychle zjistit, jak se ten týpek s kým měla Jane rande vůbec jmenuje, protože ona prostě a jasně vždycky zapomněla o koho vůbec jde, takže mě tu vždycky takhle pět minut před začátkem toho jejího rande pokaždé tak úpěnlivě prosila. No možná se to zdá být směšné a hloupé, ale Jane na to prostě paměť neměla.
,,Ach bože, já jdu na rande s prefektem, no to mě podrž,"vyjekla Jane možná až příliš nahlas.
,,No tak Jane, stejně za chvíli zapomeneš, že je to prefekt,"zavolal na ní Remus Lupin a poté se na ní přívětivě usmál.
,,To je sice pravda Remusi, ale když já prefekty moc nemusím,"odpověděla mu Jane a už ani tolik nekřičela, protože Remus k ní přišel sám.
,,No já jsem taky prefekt a taky se semnou bavíš, tak u něj to zvládneš taky,"znovu se na ní Remus usmál, až jsem začala mít pocit, že tady někdo někoho balí.
,,Jenže, ty jsi prostě dokonalý, takže ti tu malou chybičku můžu odpustit,"řekla na to Jane a pak se semnou i s Remem rozloučila a poté už vyběhla ven z Nebelvírské společenské místnosti.
,,Reme?"ozvala jsem se po chvilce.
,,Zdálo se mi to, nebo jsi tady právě před chvilkou nabaloval mojí nejlepší kámošku?"optala jsem se ho se zájmem.
,,No kdo ví,"usmál se na mě tajemně a poté odešel zpátky ke klukům, kteří se na nás právě dost vyjeveně koukali. A já si všimla, že na mě Sírius se zájmem mrkl. Po chvilce kdy jsem tam stála dost vyjeveně jsem znovu otevřela můj deník.

To snad není ani možné, Sírius Black na mě mrknul. No to se mi asi muselo zdát, protože jinak se tu asi složím štěstím. Že by přátelství s Remusem, mělo nějaký účinek na kasanovu školy, no to je prostě neuvěřitelné. Jinak od té doby co jsem si uvědomila, že ho miluji, se moje láska k němu pořád a pořád prohlubuje, při hodinách nedávám pozor a proto pak musím své volné večery místo nad hromady úkolů trávit při školních trestech. Je sice fakt, že tímto směrem to jde semnou špatně, ale zase nadruhou stranu Sírius se na mě párkrát při hodinách usmál, ne že by se neusmíval i na spoustu další holek, no prostě tohle by minulý rok neudělal, takže to beru jako ohromný pokrok.

Po chvilce mě zase někdo vyrušil, no vlastně nejenom mě, ale také i všechny ostatní studenty. Byla to Lily Evansová, také jedna moje kamarádka, i když ne tak dobrá jako Jane. Lily měla samostatný pokoj jakožto Primuska hned vedle mě s Jane a ještě Cley a Alex, takže jsem jí pořád dost pravidelně vídala.
No vlastně Lily za ten rozruch celkově moc nemohla, on za to vlastně mohl James, který jí už poněkolikáté vytočil, no a ona měla chudinka dost slabé nervy, takže nebylo divu, že došlo k další jejich hádce. Já jsem nad tímto faktem jen zakroutila hlavou a raději jsem se chtěla vydat do dívčích ložnic, kde bych měla alespoň trochu klidu, nad přemýšlením a psaním, o tom, jak je Sírius Black úžasný. Ovšem než jsem došla ke schodům vedoucí do dívčích ložnic, tak mě dneska již poněkolikáté někdo vyrušil.
,,Claire?"poklepal mi někdo na rameno.Já jsem se s dost velkou nechutí otočila a přitom se mi málem zastavil dech. Právě mě zastavil samotný Sírius Black.
,,Em, Síriusi?"vydechla jsem a poté upřela své oči k němu.
,,No víš, nechtěla by jsi si semnou třeba někdy někam vyjít?"optal se mě Sírius a já myslela, že tam na místě omdlím štěstím.
,,Jasně, co třeba příští pátek?"zeptala jsem se a raději sklopila zrak k zemi.
,,A nešlo by to dřív krásko? Já se tě totiž už teď nemůžu dočkat."usmál se na mě kouzelně Sírius.
,,No víš, na každý den v příštím týdnu už mám domluvené jedno rande,"pronesla jsem se smíchem.

*Že by byla lepší než já?*pomyslel si Sírius.
*Tak to ji budu muset zdolat snad ještě rychleji než ty ostatní, jo tři dny chození bude stačit,*napadlo Síriuse rychle.

,,To víš, školní tresty s Filchem jsou prostě k nezaplacení,"zasmála jsem se znova a po chvilce se ke mě přidal i Sírius.
,,Jo, tak to můžu potvrdit,"usmál se na mě ještě jednou a po krátkém rozloučení zmizl zase někam pryč.

Deníčku, já se tu asi štěstím rozplynu. Sírius Black se mě vážně zeptal, zdali s ním nepůjdu na rande a já řekla ANO. No to je prostě neuvěřitelné. Já jsem tak moc zamilovaná!

Po chvilce jsem zaklapla svůj deník a ani ne za dvě minuty jsem usnula na té skvělé pohodlné posteli.

Pokračování příště!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbila se vám první kapitola?

jasně!
ok!
normal!
moc ne!
děs!

Komentáře

1 Anči | Web | 20. srpna 2007 v 18:38 | Reagovat

Začíná to zajímavě!!honem další copak se z toho vyklube!

2 Ililik | E-mail | Web | 20. srpna 2007 v 18:39 | Reagovat

Fakt pěkný. Konečně někdo popisuje Siriuse jako pořádnýho hajzla. Ne že by to nebyl můj miláček, ale nikdo si nechce přiznat, že to co dělal těm holkám nebylo roztomilý...Opravdu se ti to moc povedlo...těším se, jak se to bude vyvýjet

3 Werča | Web | 21. srpna 2007 v 0:52 | Reagovat

Moooc pěkný :) Já Siriuse prostě žeru...:) Je to moje dost oblíbená postava. A vždycky ho všichni popisovali jako super kluka  a  teď se našel někdo kdo ukázal jeho slabší stránky :) super

4 šarlot | Web | 21. srpna 2007 v 11:48 | Reagovat

moc vám všem děkuji za komenty!!!

Anči-díky, no a další no možná dnes, nebo v brzkých dnech tady snad bude!

Ililik-děkuji moc! NO přesně to jsem chtěla ukázat, já ve skutečnosti nic  proti Síriovi nemám, ale chtěla jsem ukázat co si opravdu myslím!

Werča-díky, no jen doufám, že ti ho příliš nezkazím :o)

5 jasmína | Web | 21. srpna 2007 v 12:46 | Reagovat

úplně supa povídka:o) už se těším na pokráčo:-)

6 Martina | Web | 22. srpna 2007 v 16:47 | Reagovat

mazeccccc...hned jdu na další!

7 šarlot | Web | 22. srpna 2007 v 18:09 | Reagovat

Jasmína a Martina-děkuji vám moc!

8 Ylil | Web | 25. srpna 2007 v 16:18 | Reagovat

NO jelikož jsem do Siriuska zabouchlá až po uši, tak jsi mě naštěstí moc neodradila, ale možná se to změní v další kapitolce...Mimochodem, tahle je naprosto skvěělá!!! Hrozně se mi zalíbila Jane - ta její skleroza nemá chybu...Jé a Remus byl sladkej...ježiš a Siriuska pořád miluju!!! jdu na další kapču...

9 Tairil | Web | 28. srpna 2007 v 18:23 | Reagovat

Siriuse mam ráda, ale todle je supr!! :)

10 LucyBlack | 25. ledna 2008 v 14:50 | Reagovat

Ty si o sobě myslíš že máš na Siriuse?

JSI NA OMYLU!

A je to děsný!

11 H.A.R.E.M. | Web | 16. února 2008 v 22:23 | Reagovat

SIRIUS BLACK je ta nejlepší postava, jakou mohl někdo vymyslet!! Je zkrátka uplně k sežrání;-);-) Já o něm taky na svým bloku píšu=D Jelikož Siriuse zbožňuju, tak sem nemohla dopustit aby si jen tak umřel, takže v mé povídce žije dál a...no to je jedno..jestli chcete tak ke mě můžete zavítat...jinak..omlouvám se za reklamu...tvoje povídka se mi vážně líbí;-);-);-) jen tak dál;-);-);-)

12 Lowe | 21. května 2008 v 18:22 | Reagovat

Sirius je fakt BEST!upo moc!..OMG fakt beeest :D LoL

13 Amy leeeee | Web | 23. května 2008 v 15:39 | Reagovat

i love padfoot - já ho prostě miluju......

he is the best boy in world.........i když vlastně neexistuje........

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama