Sírius Black, aneb má největší chyba v životě!-2.Vysněné rande!

22. srpna 2007 v 12:11 | šarlot |  Sírius Black, aneb má nějvětší chyba v životě!
Tak a je tu druhá kapitola! No prostě komentujte ať vidím, zda se vám to líbí!

Co se stalo v minulém díle-Claire si píše do deníčku, že se právě zamilovala do největšího děvkaře na škole, když v tom ji vyruší Jane, její nejlepší kámoška, vyruší a poté z ní vymámí do koho se zamilovala. Jane to kupodivu akceptuje. V povídce se také seznámíme s Janeninou špatnou pamětí a tím, že si dost dobře rozumí s Remusem Lupinem. V pátek 5.září se nakonec Sírius rozhodne najít si další oběť, tentokrát v podobě Claire a tak jí pozve na rande, které se má konat příští pátek.

Doba Pobertů: 7. ročník Bradavice. 12. září
Milý deníčku,
Je to tak neuvěřitelné, ale já jdu dneska na rande se samotným Síriusem Blackem!
Celý týden jsem o něm zase snila v hodinách, takže jsem si vysloužila další školní tresty. No co nějaké tresty mě přece nepoloží, nejdůležitější je teď můj Síriusek. Dokonce se na mě párkrát usmál ♥.
Dopsala jsem poslední slovo a zatím jsem si prostě nemohla odpustit jedno kreslené srdíčko. Když já ho tak moc miluji. Poté jsem se zase raději sklonila nad mým deníčkem.
Jen doufám, že on cítí to samé co já. No vlastně jsem si skoro jistá, skoro se ani nedívá na ostatní holky, i když Jane mi pořád tvrdí opak. A když už jsme u ní, tak je teď dost často vidět u Rema. To by mě zajímalo, kdy se konečně odhodlá a pozve ji na rande, tak jako mě Sírius.
Znovu jsem zvedla hlavu od popsané stránky mého deníčku. V tu chvíli mě napadlo, že bych se konečně mohla začít připravovat. Je fakt, že bylo teprve šest hodin a já měla mít se Síriusem rande až v devět, ale chci se mu přece líbit. Ovšem v tuhle chvíli mě napadlo něco hrozného. Vždyť já vůbec nevím, co si mám vzít na sebe! Potomhle jsem začala doslova šílet, takže jsem vyházela ze své skříně totálně všechno! Ale nic se mi nelíbilo. Po půl hodině úmorného přemýšlení do ložnice vpadla rozesmátá Jane.
,,Je, co to tady provádíš?"vykulila na mě oči a já myslela, že ji v tu chvíli asi uškrtím.
,,Snažím se vybrat něco v čem mi to bude slušet,"odpověděla jsem jí a čekala co z ní vypadne.
,,To jako na to rande? Máš ho dneska, že jo?"snažila se zase vzpomenout.
,,Hmm,"zamumlala jsem jen a zase se začala soustředit na tu kupu oblečení.
,,Víš co, něco mě právě napadlo!"usmála se na mě Jane a já už se raději přichystala k útěku.
,,Jen to ne,"vypadlo ze mě, ale jak bylo vidět, tak Jane to vůbec neodradilo, právě že se jí do toho chtělo ještě více, protože byl jasně znatelný její nadšený výraz v obličeji a také to, jak se znovu nadechovala, aby něco řekla.
,,No ono stejně vcelku jedno, co máš na sobě, tedy samozřejmě kromě spodního prádla, protože Sírius tě stejně bude hned chtít dostat do postele."začala Jane a já chtěla namítnout, že on takový není a že mě má opravdu rád, ale nechtěla jsem, aby třeba nezačala žárlit, protože když s ním byla ona, tak jí podvedl a tak jsem si to raději nechala pro sebe.
,,Takže jsem vymyslela, že ty se zatím půjdeš vysprchovat a já ti mezitím připravím dokonalou kombinaci, aby jsi všechno stihla a zbytečně se nestresovala, vždyť víš, že bych v tomhle oboru chtěla jednou dělat,"usmála se na mě a já ji v tu chvíli byla tak strašně moc vděčná.
,,Díky,"poděkovala jsem a poté rychle vlezla do koupelny, kde jsem si dala úžasnou sprchu, obohacenou o myšlenky se Síriusem a jeho nahým tělem. V tu chvíli mi tělem proběhla velká vlna vzrušení, když jsem si představila, že bych se s ním mohla třeba i milovat. Potomto jsem konečně vylezla ze sprchy, omotala jsem kolem sebe ručník a poté vyšla do ložnice. V tu ránu mi do oka padla perfektní kombinace oblečení, včetně spodního prádla, které se rozprostíralo na mé posteli.
,,Ty jo,"vydechla jsem a v tu ránu jsem si pomyslela, jak jsem mohla přehlídnou ve svých věcech takovouhle parádu.
,,Líbí se ti?"zeptala se mě ihned Jane a já místo toho, abych jí odpověděla, tak jsem ji objala, no možná trochu silněji než bylo nutné, takže po chvilce mě začala se skřípnutým hlasem prosit, zdali bych jí už konečně mohla pustit.
,,Jujky, promiň,"omluvila jsem se hned.
,,To je ok,"usmála se na mě, jako že mi odpouští.
,,No já jen doufám, že takhle nerozmačkáš Síriuse, protože pak by tě asi rozmačkali ty jeho věčné fanynky a co já bych tady potom dělala tak sama, no nevíš"zasmála se Jane a já se k ní okamžitě přidala.
,,Máš tu přece ještě Rema, nebo se spolu už nebavíte?"odvedla jsem řeč pryč, protože jinak bych jí musela vytknout, že od této chvíle už Sírius nebude randit s žádnou holkou, ale že bude jenom můj. No jsem možná trochu naivní, ale láska je láska.
,,Ale jo bavíme,"odpověděla mi krátce Jane a přitom se jí tváře trošku zčervenali.
,,A co pozval už tě konečně na rande?"začala jsem vyzvídat a přitom úplně zapomněla na to, že já mám nějaké rande se samotným Síriusem Blackem.
,,No ještě ne, teda no vlastně jo,"opravila se ihned Jane a v tu chvíli měla tváře už doslova rudé, stejně jako má Lily vlasy.
,,Jo a kdy, kam, jak?"okamžitě jsem se začala vyptávat a Jane mi také s chutí odpovídala, no a pak jsem se začala připravovat na to své rande a po skončení úprav jsem zjistila, že vypadám opravdu kouzelně. Nakonec jsem zjistila, že mám ještě tak půlhodinku času, takže jsem si zase otevřela svůj deník a začala psát co jsem se dozvěděla od Jane.
Milí deníčku, dnes ti píšu již podruhé, ovšem mám k tomu opravdu pádný důvod a to nejenom to, že jsem příšerně nervózní, ale také to, že Jane má konečně rande s Remem, já jí to tak přeji, bude z nich opravdu skvělý pár. Rem ji nakonec pozval do Prasinek, kam se jde letos hned na konci Září, no a jelikož v té době by ještě měli být poslední letní paprsky obohacené barevným listím pomalu se snášícím, z různých druhů stromů, tak to budou mít opravdu romantické. No já jen doufám, že Síri nezapomene a pozve mě také.
Potomto jsem zvedla hlavu od deníku a pomalu ji nasměrovala k budíku, co mi leží na nočním stolečku. Poté co se k mému mozku dostala informace, že bych už měla vyrazit jsem se zvedla a vyšla směrem k Vstupní síni kde jsem se měla setkat s mým vyvoleným. Asi po patnácti minutách jsem dorazila na určené místo s mírným zadýcháním. Sírius zde ještě nebyl a tak jsem se mezitím snažila rozdýchat. Ani ne po dvou minutách dorazil i on. Když jsem ho v tu chvíli poprvé uviděla, tak se mi málem podlomila kolena, on vypadal tak nádherně, měl na sobě tmavomodré jeany a bílou trochu rozepnutou košili ve které vypadal vážně sexy, ovšem ani ne po pár vteřinách mé myšlenky přerušil.
,,Vypadáš kouzelně,"pronesl Sírius a poté se na mě zářivě usmál.
*Rozhodně lépe než obvykle,*pomyslel si Sírius, ale přitom se na mě pořád tak kouzelně usmíval.
,,Tak co budeme dělat?"zeptala jsem se ho s napětím a přitom jsem se snažila, abych se ani jednou ve svém krátkém projevu nezasekla.
,,To je jen na tobě lásko,"pronesl Sírius a poté mě vzal kolem pasu.
,,Tak co kdyby jsme se šli jen tak projít?"usmála jsem se na něj a ani jsem se nenadála a už jsem s ním seděla pod rozlehlém dubu. V tu chvíli se nademnou Sírius naklonil a po chvilce už jsme se tam líbali s tou největší vervou. Ovšem po chvilce líbání Sírius usoudil, že bychom mohli přejít k dalšímu kroku a to tedy znamenalo, že mě začal rozepínat knoflíčky u mé halenky, jenže v tu chvíli jsem si uvědomila, že se sním ještě milovat nechci. Jistě chtěla jsem s ním prožít nádhernou noc a to si myslím, že by vskutku byla, ale prostě jsem se ještě necílila připravená, a proto jsem s po chvilce ozvala.
,,Síri,"začala jsem a Sírius po chvilce zvedl oči od mého vcelku obnaženého hrudníku.
,,Ano krásko?"optal se mě se zájmem, já jen doufám, že nebyl hraný.
*Bože, tady si člověk ani nemůže užít,*pomyslel si Sírius, tak trochu rozladěně.
,,No víš, já se ještě necítím připravená a navíc, je to přece teprve naše první rande,"začala jsem, ale Sírius mě políbil, takže mě doslova umlčel.
,,Dobře krásko, já klidně počkám a na tebe teprve,"usmál se na mě a já se v tu chvíli cílila jako v sedmém nebi.
*Ty se mi stejně do dvou dnů sama poddáš,*pomyslel si Sírius a poté znovu začal líbat svou novou oběť.
Potomto jsme se tam ještě chvíli líbali a pak jsme se společně vydali do společenské místnosti, kde jsem se od Síria odpojila a pak jakoby ve snách ulehla s úsměvem na tváři do vyhřáté postele.
Pokračování příště.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Punkerka | E-mail | Web | 22. srpna 2007 v 12:34 | Reagovat

Supper ja nemam slov.Kdy bude dalsi?

2 Anči | Web | 22. srpna 2007 v 12:57 | Reagovat

Bezva!Doufám, že uděláš brzo další kapitolu!!!Jsem zvědavá jak to dopadne jestli to bude jen na krátkou dobu ten vztah jako ostatni holky. Ale ja si myslim, že se Siri změní!:):D

3 Martina | Web | 22. srpna 2007 v 16:49 | Reagovat

Bomba...prosím další! kdyžtak se stav i u mě...budu ráda, když si taky něco mího přelouskáš! jo a kde bereš takové super obrázky na záhlaví?!

4 šarlot | Web | 22. srpna 2007 v 18:07 | Reagovat

Moc vám všem děkuji za komenty!

Punkerka- díky moc, no a další to ještě nevím, ale snad to bude brzy.

Anči-díky,no možná tě zklamu, ale Síri se tady v mé povídce moc nezmění.

Martina-děkuji moc! No a obrázky, zkus http://www.deviantart.com/ najdeš tam opravdu mnoho obrázků! :D

5 Lenča | E-mail | Web | 22. srpna 2007 v 18:19 | Reagovat

fakt super strasně se me to líbí!!! mas talent:)a fakt moc peknej blog pokračuj!!!!!!:)

6 Martina | Web | 22. srpna 2007 v 18:29 | Reagovat

Dík za název...líbil se mi, ale třeba něco trošku kratšího? zkus...máš super nápady!

7 Čuky Baby | E-mail | Web | 22. srpna 2007 v 19:30 | Reagovat

Skvělý, těším se mooooooooooooooooooc na pokračování.

8 šarlot | Web | 22. srpna 2007 v 20:00 | Reagovat

Lenča-díky moc!! opravdu jsi mě potěšila!

Martina-No já vím, že to bylo fakt dlouhý, no pokusím se ještě o něco, ale nic neslibuji!

Čuky Baby-díky moc! no doufám, že se ti pokračování bude líbit, teda až to napíšu :D

9 Werča | Web | 22. srpna 2007 v 21:11 | Reagovat

ty voe..tak tohle bylo ještě lepší než ta první kapitolka :) Fakt pěkný..těším  se na další :)

10 Martina | Web | 23. srpna 2007 v 14:05 | Reagovat

honem pokráčo! chudák holka...sirius ji určitě odkopne...ale ta mu potom určitě ukáže!

11 Ylil | Web | 25. srpna 2007 v 16:28 | Reagovat

náááádhera, já teda nevim jak ostatní, ale ten Siriusek je prostě kouzelně boží!!! A co to je prostě on...A já už jsem se s tím tak nějak smířila...prosím rychle další kapitolku, pře tam kde vystupuje Sirius jsou nádherný povídky a tahle rozhodně patří mezi ne...opravdu super a krásně napsaný!!!To se čte oupa samo..

12 šarlot | Web | 25. srpna 2007 v 17:05 | Reagovat

Werča-jé děkuji moc!!!! no další tu snad bude brzy!

MArtina-no nebudu nic prozrazovat, ale konec téhle povídky bude možná tak trochu drsný až neuvěřitelný!!!

Ylil-díky moc, velice jsi mě potěšila! :D

13 Tairil | Web | 28. srpna 2007 v 18:27 | Reagovat

Wow, to je úža! Moc se těšim an další kapitolku

14 Rebeca Black | E-mail | 14. září 2007 v 14:14 | Reagovat

Ahojky,moc se mi to líbí,i když sem do Siriuse beznadějně zamilovaná,..............a kdy bude další????Už se nemůžu dočkat!!!!!!!!!!

15 Penélope Alday | E-mail | 21. září 2007 v 16:19 | Reagovat

Prosím prosím...moooc chci už další část!!!!A nejlíp konec......I love Sirius,ať je jakej je!!!!!!!!!

16 Ronia | E-mail | Web | 2. října 2007 v 17:31 | Reagovat

Povídka je to hezká, ale to bych nebyla já, abych neměla připomínky.

1.  V jednom zápisu v deníku máš asi špatně jméno, ale to nevadí

2. Jak můžeš psát, co si Sirius myslí? Vypráví to přeci hl. postava a ta by to vědět neměla. Teda jestli neumí nitrozpit a to si myslim, že neumí.

17 Dazla | Web | 25. listopadu 2007 v 15:25 | Reagovat

Tomu se říká kolektivní hrdina, tzn že děj vypráví více postav.

18 Dazla | Web | 25. listopadu 2007 v 15:26 | Reagovat

Tomu se říká kolektivní hrdina, tzn že děj vypráví více postav...

19 LucyBlack | 25. ledna 2008 v 14:55 | Reagovat

Proč mu tam říkáš Síriusek?

Siri ještě  jo ale takový roztomilý oslovení k němu nepatří!

A je to kravina

20 kolie | 16. září 2011 v 19:55 | Reagovat

souhlasim s lucyblack a to sem sni nesouhlasila ani na blogu Leii ( Proč se Sirius Black otáčí za každou sukní? myslim zes tam byla taky sarlot - mezi komentari )cchudak sirius

21 kolie | 16. září 2011 v 19:59 | Reagovat

mimo to lidi ja taky pisu povidky ae nechci svuj blog nema nekdo nejaky napad jak by se dali uverejnit klidne na meno nekoho jineho ae nejak mezi lidi ja se totiz priznam za neumim vubec udelat hezkou grafiku :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama