Zpropadený sen!

20. srpna 2007 v 16:17 | šarlot |  Jednorázovky
Tak a mám tu pro vás další jednorázovku, vlastně ani ne z prostředí Harryho Pottera, věci kolem tohohle světa se tam spíše jen tak promítnou!

No a tuhle jednorázovku bych chtěla věnovat všem povídkářům HP na světě! Kteří asi také někdy prožívají pocit jak hlavní hrdinka téhle povídky!

Už zase sedím nad sešitem plný zbytečných a především nepovedených povídek. V ruce svírám propisku, která toho dokáže napsat opravdu mnoho, jen ji musí v ruce třímat někdo, kdo dokáže napsat příběhy tak veselé, že rozesmějí každého, příběhy tak temné, až pohltí všechny, příběhy tak šťastné, že zaplaví srdce každého. A to je právě to, co já nikdy nedokážu. Možná to ode mne zní dost hloupě, ale je to pravda, no jen si kousek přečtěte.

Byla krásná jako anděl se kterým jakoby byl život pohádka. Jakmile jí poprvé Sírius spatřil, okamžitě se do ní zamiloval. Myslel na ní každý den, jenže jak se zdálo, tak jí zaujal někdo jiný. Zaujal jí samotný vůdce Zmijozelu, Lucius Malfoy!

Ano jak vidíte, tak mé povídky jsou prostě totální katastrofa. Hotová fraška a dokonalá, nezničitelná Mary sue. Tohle se prostě nikdy nikomu líbit nebude, ale já jsem s tím smířená. Vím, že romantik v povídkách ze mě nebude a tak jsem se jednou rozhodla napsat tragédii.

Byla ztělesnění samotného ďábla, uměla zabíjet a to velmi a velmi bolestivě. Vždy, když si vyhlídla svou oběť, tak pro ni vymyslela dokonalý plán na dny plné úporného mučení a ponižování. Samotný Lord Voldemort z ní měl respekt, ne že by se jí bál, to ani v nejmenším, ale dokázal si představit, co by se stalo, kdyby se tahle žena přidala na stranu dobra. Dokázal si představit, jak by ho nechala hnít ve vězení, až by prosil o milost a věděl, že by dokonce i dokázala ho pohřbít zaživa. Že by dokázala zaživa mu vyrvat všechny vnitřnosti a jeho srdce by pak klidně uvařila a poté naservírovala svým nepřátelům.

Tak pokud jste ukázku z mé tragédie dočetli až dokonce, tak jste si jistě mohli všimnout, že ze mě jen tak kdejaký tragéd nebude, spíš bych se přidala ke skupince morbidních. No možná si v tuto chvíli říkáte, že tak strašné to přece nebylo, ale to jste nečetli pokračování, které vám snad i raději neukážu. Takže závěr, který z tohohle všeho plyne je, že jsem naprosto otřesná autorka povídek, která i tuhle povídku , jestli se tomu tak dá říkat strčí do šuplíku, tak jako všechny ostatní.

Navždy sbohem můj sne o skvělé autorce úžasných povídek ze světa HP.
Konec!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anči | Web | 20. srpna 2007 v 17:46 | Reagovat

jo tak to je můj případ suprově vystižený:D!ale sama ze srdce doufám, že tak hrozný to semnou zase nebude..:))).........:((((

2 šarlot | Web | 21. srpna 2007 v 11:44 | Reagovat

Anči- to rozhodně není! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama