Lektvarové šílenství: 14.-Úžasná svatba a pták Franta!

8. září 2007 v 23:07 | šarlot |  Lektvarové šílenství
Tak a je tu další kapitolka, kterou bych ráda věnovala Kristin, mé skvělé kámošce a spolužačce se kterou budu v lavici trávit další školní rok. Věnuji ji to také proto, že tuhle kapitolku vymyslela společně semnou, no celkově to není tak strašný jak jsem si dříve myslela, až když jsem to dopsala jsem si uvědomila, že tahle kapča je vlastně spíše o citech.. Jinak bych tuhle kapču dále prostě všem co tohle rádi čtou!

Co se stalo v minulém díle-Draco a Ginny si hlavně předávají své názory, při kterých se málem pozabíjí! Na konci své hádky poté zruší svůj nápad a poté se odeberou neznámo kam!

O týden později.....
Ginny právě spěchala po chodbě na hodinu lektvarů, když v tom na ní někdo zavolal.

,,Hej Weasleyová,"zařval někdo dost hlasitě. Po tomto se Ginny pouze otočila.
,,Co je, Malfoy?"zavolala zpět a pomalu se k němu přesunula.
,,No, měl jsem tě někde sebrat a poté spolu s tebou jít zpět ke Snapeovi,"pronesl Draco a přitom mu pohled sklouzl k její minisukni.
,,Malfoy, budeš mi dál hypnotizovat mé spodní partie, nebo mi raději vysvětlíš, proč mám s tebou jít za Snapeem, když s ním mám teď hodinu?"vybafla na něj z prudka Ginny.
,,S tím tvým vražedným pohledem snad raději to vysvětlování, i když?"začal Draco, ale po Ginniiném vražedném pohledu se dal raději do vysvětlování.
,,No teda pokud vím, tak dneska Snape zrušil hodiny, protože si prý musí něco hrozně důležitého zařídit,"pokračoval Draco.
,,Aha, tak dík za oznam,"ujmula se slova Ginny.
,,Pro tebe vše,"řekl jen tak Draco.
,,Hej Malfoy, jsi ok?"vyhrkla překvapeně Ginn.
,,Jasně, tak jdeme za tím Snapeem, ne?"usmál se na ni Draco a poté ji spolu se svýmy slovy vzal kolem pasu. Během cesty ke Snapeovýmu kabinetu se ti dva hádali o...?
Během cesty...
,,Hej, Malfoy? Mohl by jsi dát tu ruku už konečně pryč?"vybafla na něj Ginny.
,,Em, ne takhle mi to vyhovuje,"dělal Draco zamyšleného a přitom se málem rozesmál.
,,To mě nezajímá, prostě na mě už nešahej a už tu ruku kruci sundej,"vyjekla Ginny.
,,Ne,"pronesl se smíchem Draco a na skupinku páťaček se mile usmál.
,,Jo,"
,,Ne,"
,,Jo,"
,,Ne,"
,,Jo,"
,,Ne,"
,,Baví tě to?"vyrukovala na něj najednou Ginny.
,,Jo,"pronesl mile Draco.
,,Ha a mám tě,"pronesla vítězně Ginny.
,,Takže teď tu ruku můžeš dát dolů,"v tu chvíli se Ginny velice usmívala.
,,Ok, jak myslíš,"usmál se na taky Draco a poté mu jeho ruka sjela o trochu níž.
,,Draco? Jak moc si ceníš svého života?"zeptala se Ginny a přitom schválně nahlas vyslovila jeho křestní jméno.
,,No docela dost,"vysoukal ze sebe mírně vyděšený Draco.
,,Proč?"dodal ještě, ale to už mu Ginny nestačila odpovědět, protože už stáli u Snapeového kabinetu, po rychlém pozvání dále se oba dva nasoukali do kabinetu nejobávanějšího profesora lektvarů.
V kabinetě lektvarů................
,,Eh, děkuji, že jste přišli,"pronesl právě profesor lektvarů, který v ruce držel šaty velikosti xxl, či možná větší a nejspíše si asi zkoušel představit, jak by v nich vypadal on, jako něžná, krásná nevěsta s dlouhými pěkně lesklými vlasy. Poté co se vzpamatoval z vyrušení o snu, že nejenže bude nevěsta, ale že bude i tančit balet v labutím jezeře, jeho pohled sklouzl nejprve na Draca a poté na Ginny, kterou přejel od výstřihu, až k rozparku na její minisukni.
*Co mě to popadlo se chtít ženit, vždyť užívání se studentkami mi jde o mnoho lépe,*pomyslel si Snape.
*Prosím tě, ty hlavně už nemysli, jinak tě zavřou nejen za zneužívání studentek, ale i za znásilnění Mc Gonagalky, no i když ta šla sama, ale v tomhle věku, by to už nemusela rozpoznat,*podotkl jeho mozek ,,mile", takže Snape raději přerušil spojení.
,,Takže, byl bych rád, kdybyste mě šli za svědky na svatbu."dostal ze sebe po chvilce Snape.
,,A pane, koho si budete, no brát?"zeptala se logicky Ginny, která se musela podržet Draca, aby to s ní neseklo.
,,No přece, moji Pomodinku,"zašvitořil zasněně Snape. Po chvilce zadržování smíchu a zamilovaného pohledu do blba se Snape vzpamatoval a ještě něco dodal.
,,Svatba se bude konat za dva dny u Chroptící chýše a svatební hostina bude u Prasečí hlavy,"usmál se na ně Snape, čímž se jim naskytl pohled na jeho žluté zuby plné tmavých plomb.
*Bože on je snad na ty prasata nějak vysazený?"*pomyslela si Ginn.
*Spíš je to nadržený prase,*opravil ji její mozek.
*Spíš, řekla bych určitě!*potvrdila to Ginny.
,,No není to romantické?"vypadlo z něj po chvilce.
*Heh, možná jsem citově tupý jak poleno, ale tohle vážně není romantický ani trochu,*napadlo v tu chvíli Draca.
*Po dlouhé době s tebou musím souhlasit a i s tím, že jsi tupý jak poleno a řekl bych, že nejen citově,*zaskřehotal jeho mozek a poté dostal neuvěřitelný záchvat smíchu.
,,Jistě, úplná nádhera,"vypadlo po chvilce z Ginny, která se raději ještě víc přidržela Draca.
,,No víte, ještě bych vás o něco rád požádal, potřeboval bych, aby jste semnou teď šli za Pomoděnkou, protože já ji o tu ruku ještě potřebuji požádat,"vydoloval ze sebe Snape. Po krátkém přikývání se tedy všichni tři v čele Snapea odebrali ke kabinetu Prýtové, kolem něhož proudilo velice mnoho studentů.
Po chvilce...............
Snape právě vylákal Prýtovou ven a poté co se po jejím obličeji mihl stín nechápavosti, si najednou Sev klekl a zeptal se na otázku, která ho ani ne po dlouhé době zničila,
,,Ty moje květinová krásko, vezmeš si mě?"dostal ze sebe po chvilce Sev.
,,Ale ano, ty můj králíčku,"usmála se na něj Pomoda. V tu chvíli začal Snapea pálit náramek, takže ani nestačil udělat srdceryvnou scénu s dojetím.
,,Promiň ty moje vílečko, ale už musím jít, zeptej se Brumby a ten ti všechno vysvětlí."vychrlil ze sebe ještě rychle Snape a poté už začal zdrhat po chodbě, ale ještě než stačil odběhnout za roh na něj Prýtová stihla zavolat jednu větu.
,,Králíčku, jen jsem ti chtěla říct, že čekáme dvojčata,"zakřičela na něj Pomoda, poté se už jen ozvalo cinkot a řacha od spadlého brnění, které skončilo na vyjeveném Snapeovi.
,,Ach Sevíku,"vyjekla Prýtová a poté se s hysterickým křikem vydala Snapeovi pomoct.

Na chodbě.....
,,Weasleyová?"začal najednou Draco.
,,Co je?"otočila se na něj prudce Ginny.
,,Slib mi, že až se vezmeme, ty nebudeš čekat dvojčata a nebudeš mi říkat králíčku,"podíval se na ni Draco a přitom měl chuť se zasmát.
,,A ty mi slib, že až se vezmeme, já nebudu díky tobě těhotná a ty mi nebudeš říkat vílečko,"pronesla Ginny pro změnu svou prosbu.
,,Ok, ale v tom případě bychom měli pomalu si na sebe začít zvykat, když se hodláme vzít,"začal Draco a poté se mírně sklonil nad Ginny, ale to jí evidentně vůbec nepřekvapilo. Když už je od sebe dělilo jen několik málo centimetrů, se najednou Ginny ozvala.
,,Dobře, ale začneme až za dva dny, dneska mám ještě rande."pronesla Ginny.
,,Opravdu? No nic, však já počkám, vílečko"zasmál se Draco.
,,Jo a na tu svatbu se prosím tě zkus něčím nesjet,"usmála se na něj ještě Ginny a poté se vydala někam do útrob školy.
O dva dny později....
Na pláni u Chroptící byla právě dokonale připravena ke svatbě, když se do prostřed najednou přemístil čestný host Lord Voldemort. Ginny, která stála vedle Draca v zelených šatech, které pěkně kontrastovali s jejími vlasy, musela usoudit, že Voldy má dneska fakt páru. Měl na sobě sladce růžový hábit s krajkami. V tu ránu k němu přicupitala Prýtová, která začala obdivovat jeho smysl pro barvy. Oba dva najednou zjistili, že si skvěle rozumí, ale to už se kousek od nich přemýstil Snape v černém obleku a když spatřil ty dva, neodpustil si a začal tak trochu odposlouchávat.
,,No, víte pane, já bych vás o něco chtěla požádat, potřebovala bych, aby jste totiž Severuse nezaměstnával protože já už díky těm dětem nebudu mít na nic čas a navíc já nečekám jen dvojčata, jak se milně domnívá, já totiž čekám paterčata,"začala Pomoda, ovšem v tu chvíli se něčí tělo skácelo na zem.
,,Oh, Severusi,"zapištěla Pomoda a o chvilku později už se hnala k Snapeovi.
,,Paterčata, hu, hu, hu,"začal pomateně vykládat Snape.
,,Panebože, co s ním je?"ozval se někdo.
,,On se zbláznil?"zakřičel někdo další.
,,Ach a koho já si teď vezmu,"vykvikla Prýtová.
,,A co takhle mě, navíc já dětičky moc rád,"začal se usmívat Voldy.
,,To je skvělý nápad,"odsouhlasila ihned a ani ne za chvilku už byli všichni připraveni aby odbyli svatbu Pomody Prýtové a Lorda Voldemorta.
Po chvilce později............
Po chvilce už byla svatba odbyta a všichni svatebčané se už těsnali na svatební hostině u Prasečí hlavy.
,,Hej, nikdy bych nevěřila že půjdu na svatbu toho cvoka co si říká Lord a ještě ke všemu mu budu dělat svědka."pronesla najednou Ginny po vypití pár panáků Ohnivé whisky.
,,Věř mi, rozhodně je lepší jít na svatbu tohohle cvoka, než přistihnout svého otce v posteli s Ritou Holoubkovou, no vlastně to jsem měl ještě štěstí, mohla to být třeba Trewla.
,,Hmm, asi máš pravdu, navíc kdybych je přitom nachytala já asi by to bylo ještě horší, nemám totiž ráda blonďáky"usoudila nakonec Ginny a poté do sebe hodila další skleničku.
,,Počkej, tím chceš říct, že mě nemáš ráda ani jako kámoše?"zeptal se trochu vyjevený Draco.
,,Počkej, od kdy se mi dva kámošíme?"podívala se na něj Ginny a přitom mu asi chtěla ukázat prstem, jenže se jí to v její opilosti trochu zvrtlo, takže sebou na vysokých podpadcích sekla na zem.
,,No třeba od té chvíle kdy se ti kvůli mě něco stalo?"odpověděl s klidem Draco a chtěl pomoci vyzvednout Ginny, ale přitom se bouchl o zem, takže místo toho, aby Ginn zvedl, na ni spadl.
,,Hej Malfoy, znásilnit mě můžeš potom, ale teď se potřebuji zvednout.
Po pár hodinách...........
Draco a Ginny pomalu v opilosti došli až do Zmijozelské místnosti, kde bylo ještě pár opozdilců, takže bylo jasné, že se ti dva nevyhnuli údivu, mezi nimi byla i kamarádka Pansy, která když uviděla Draca s Ginn se jasně rozesmála.
,,Jasně a ty sním chodíš, tak to je vtipný,"dostávala právě ze sebe Pansinina kamarádka, když kolem ní prošel Draco s Ginny. Po chvilce se oba dva dokolébali až do Dracovi ložnice.
Když se Ginny trochu rozkoukala, zjistila, že Draco má ve své ložnici pořád stejný bordel.
Ginny se okamžitě svalila na Dracovu postel a po chvilce pátrání po něčem zajímavém ji do oka padl jedna věc.
,,Jů, to je, ale pěkný pták!"vydechla Ginny a právě na něco ukazovala. Draco to nejdříve nepochopil a jako správně nadržené ,,hovado" se nejprve koukl dolů, poté co zklamaně zjistil, že o jeho mužskou chloubu se nejedná, začal pozorovat co Ginny opravdu myslela.
,,To je fakt hustý čáp,"řekla Ginny a už v tu chvíli držela plyšového čápa v ruce.
,,A víš co Ginny?"optal se opilý Draco, kterému v tu chvíli bylo jedno jak Ginny nazývá.
,,Já ti ukážu jiného ptáka jmenuje se Franta,"usmál se na ni Draco a už, už si chtěl začít rozdělávat pásek u kalhot, když v tom Ginny držela v druhé ruce tučňáka.
,,Jé tenhle Franta je fakt pěkný,"usmála se nejdříve na tučňáka a poté na Draca.
,,Nezdá se ti?"pronesla Ginny a potom se už jen zahrabala do peřin s obouma ptákama a s úsměvem na rtech. Draco to raději neřešil a protože měl už dost otupělé smysli, tak si nevyčaroval postel jako před časem, nýbrž si lehl k Ginny a poté se k ní přivinul.

Pokračování příště.....
Nevím zda to bylo vtipný, či vůbec čtitelný, ale i přesto doufám, že se vám to alespoň trochu líbilo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí 14.kapča?

moc!
ok!
normoš!
horší!
děs!

Komentáře

1 Punkerka | Web | 9. září 2007 v 10:00 | Reagovat

Skvělé,suprové!!! Nevim co na to rict. Kdy bude dalsi???

2 Anči | Web | 9. září 2007 v 10:54 | Reagovat

:D...moc se mi to líbilo! pěkně vtipný!!!!!:)))))))))))))):DD

3 kájulka | 9. září 2007 v 10:55 | Reagovat

fakt skvělý!!!! rychle další, plosíím

4 šarlot | Web | 9. září 2007 v 12:58 | Reagovat

Punkerka-díky, no další to ještě nevím.

Anči-to jsem ráda, že tě to pobavilo! :D

kájulka-díky moc!! :o)

5 Grencle | Web | 10. září 2007 v 20:19 | Reagovat

haha..teda.-.nerušila jsem, že seš takovej šílenec!!! jak k tomu příde chudák Sevie!!! ona si vzala Voldyho a co to má bejt s tou scénkou v tom pokoji..musím říct, že jsem na to chvilku nechápavě zírala a pak jsem se žzačalam mlátit smíchy

6 Miraella | Web | 14. září 2007 v 17:59 | Reagovat

Hej :D:D Všimla sem si toho až teď, je to super, zasmála sem se jako už dlouho ne :-)) Dobře se to vyvíjí... bože, Snapík a Pomona! :D:D:D:D

7 Irena | 20. září 2007 v 21:31 | Reagovat

Měla by si psát knihy .si lepší než J.K.Rowlingová

8 Irena | 21. září 2007 v 11:12 | Reagovat

Rychle další !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9 Nika (Verča) | E-mail | Web | 11. prosince 2007 v 17:55 | Reagovat

správný.. :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama