H...pro Kačku!

13. října 2007 v 23:44 | šarlot |  Alphabet meme!
Tak a mám tu další alphabetko.

H jako Harry Potter-taková totálně neznámá knižní postava, já jsem ji poprvé četla v jedné úplně neoriginální knížce asi kolem 8 let. No pokud chcete vidět sérii sedmi po sobě nepasujících a naprosto otřesných knih, tak to vám s naprostou důvěrou doporučuji :D :D :D ano pouhopouhá ironie!

H jako Historie-Miluji dějepis i historii jako takovou, já bych tak strašně moc ráda žila třeba ve středověku prostě jen tak na hradě, to je můj opravdu velký sen!

H jako Hudba-Neodmyslitelná část života spousty lidí, já osobně hudbu poslouchám nejvíce prostřednictvím rádia, protože já osobně mám ráda prostě jen tak různé splátanice a to mi právě ,,rejdiou" umožňuje!

H jako Holka-Ano tak k této skupině populace se hrdě hlásím!!! Ať žije svět bez diskriminace žen!!!

H jako Had-Tak trochu se jich bojím, ale zase nadruhou stranu mě hrozně moc přitahují tím svým tajemnem, joo tak umět hadí jazyk, no prostě Zmijozel!!!!!!! :D

H jako Havraspár-jedna z kolejí v takovém malém hrádečku :D. Mně osobně tahle kolej nikdy moc neuchvátila, ani k ní nemám nijaký vztah, ale kdo ví co bude třeba zítra, či za měsíc.

H jako Houby-Fakt mrtě moc ráda je sbírám, ale jíst je, tak to v žádném případě! :o)

H jako Hlava-Důležitá součást našeho života, v hlavě se ukrývá mozek, který se nám občas povede pořádně zavařit! :D Já nejraději hlavě přezdívám tykev :D.

H jako Hrůza-Co tohle slovo už způsobilo? Ale zase nadruhou stranu občas někomu říci, že jeho výlevy stojí fakt za to, taky neškodí :D!!!

H jako Hustý-Tááááááááák to je téda hustý! Kolikrát jste tohle slovo už řekli, vyjadřuje prostě údiv a to je dobře!

Konec!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anči | Web | 14. října 2007 v 11:57 | Reagovat

:D...tááááááááák to je hustý:D..:D...jj pravda

2 KaTie** | Web | 30. října 2007 v 14:58 | Reagovat

Anči: Jj, hlavně když nám ve škole pančka dá extra dlouhej úkol :( :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama