Sedmikráska!

21. října 2007 v 10:38 | šarlot |  Jednorázovky
Tak a je tu další jednorázovka, tentokrát s mým velmi oblíbeným párem Harry and Hermiona. Velice typický děj i scény, prostě chtěla jsem napsat klasiku a myslím, že se mi docela povedla.
No psala jsem to strašně dlouhou dobu, tak doufám, že to oceníte alespoň malým komentářem, ať už kladným či záporným.

,,Má mě rád, nemá mě rád,"říkala si Hermiona polohlasně a přitom odtrhávala lístečky sedmikrásky, kterou si vyčarovala. Po chvilce Hermioně už zbylo jen pár posledních lístečků a to také znamenalo, že pravda brzy měla vyjít povrch.
,,Nemá mě rád,"hlesla sklesle Hermiona.
*Ale co se divím, vždyť já jsem pro něj jen kámoška, která mu dává opsat domácí úkoly,*pomyslela si Hermiona. Jindy by byla Hermiona proti těmto praktikám dost zapřísáhlá, ale teď byla docela dost zoufalá. No jo láska dělá divy.
,,Hermiono,"zavolal na ni někdo.
,,Tady jsi,"vydechl ten dotyčný.
,,Oh ahoj Harry, co tu děláš?zamrkala překvapená Hermiona.
,,No víš, potřebuji pomoct,"začal Harry pomalu.
*No neříkala jsem to, jsem pro něj jen kamarádka, která mu pomáhá s domácími úkoly,*vzpomněla si Hermiona.
,,O co jde, Harry,"zeptala se Hermiona přímo a přitom se snažila, aby se jí nezlomil hlas.
,,No já vím, že tě asi otravuji, ale Ron zase dost vyšiluje nad tím, že Ginny byla přes noc u Malfoye,"dostal ze sebe po chvilce Harry.
,,To je v pořádku, no takže asi ho půjdeme trochu uklidnit, co říkáš?"usmála se na něj Hermi a poté se zvedla z trávy plné sedmikrásek, které si vyčarovala, protože všude jinde byl jen bílí sníh.
,,Můžu tady slečně Grangerové nabídnout své rámě, jako správný gentleman a tím tak trochu odčinit svou drzost jí rušit,"pronesl Harry s úsměvem a přitom se mírně uklonil.
,,Slečna Grangerová přijímá pane Pottere,"zasmála se Hermiona a poté se zavěsila do Harryho se kterým se vydala do Nebelvírské společenské místnosti.
*Že by to nebylo tak ztracené?*pomyslel si Harry.
Před Nebelvírskou společenskou místností.........
,,Trnitá růže,"pronesl Harry s nadnesem v hlase.
,,Prosím,"pokračoval Harry dál v mluvení a přitom ukázal Hermioně, že má přednost.
,,S MALFOYEM, PROČ ZROVNA S NÍM?"zařval právě Ron, na kterém bylo jasně vidět, že přímo zuří.
,,No Rone, třeba protože se mi líbí?"řekla Ginn jakoby zamyšleným hlasem.
,,LÍBÍ, LBÍ?"vyjekl Ron tak hlasitě, že i těch málo studentů co do této doby nesledovali tento ,,zápas" náhle zpozorněli.
,,Ano Rone a abych řekla pravdu víc než to, já ho miluji a klidně s ním budu i spát , jo a abych řekla, tak má fakt sexy zadek,"usmála se na něj sladce Ginn a jak na ní bylo vidět, tak si tuhle hádku dost užívá.
,,Klid Rone, klid,"zašeptala mu do ucha Hermiona, která se právě dostala k Ronovi.
,,Jak mám být v klidu, když mi moje vlastní sestra vypráví, jak má Malfoy sexy zadek,"tentokrát ovšem Ron raději stejně jak Hermiona z tišil hlas.
,,Já nevím, co řešíš, ber to s nadhledem, tvoje sestra se prostě zamilovala,"začala Hermiona pomalu.
,,A krom toho, Malfoy má vážně pěkný zadek,"dodala Hermiona po chvilce.
,,Hermiono,"dostal ze sebe po chvilce Ron.
,,Em, já to vážně řekla nahlas?"zamyslela se Hermi a přitom se podívala na užaslého Rona, jako by se nechumelilo. V tu chvíli všichni přítomní doslova vykulili oči.
*Ta to u ní určitě nemám šanci,*pomyslel si skepticky Harry.
,,No, co kdybychom to šli vyřešit k tobě do ložnice,"navrhla najednou Hermiona Ronovi.
,,Eee,"dostal ze sebe Harry po prvotním šoku, ale to už Hermi spolu s Ronem byli dávno v ložnici.
Po chvíli......
,,Ginny, proč já jednou v životě nemůžu mít normální vztah?"optal se Harry své kamarádky.
,,No Harry, něco ti řeknu, já s Dracem rozhodně normální vztah nemáme, no řekni, je normální, že když s někým chodíš, chce po tobě otec toho dotyčného, aby jsi se mu ukázal ve spodním krajkovém prádle, no tak to asi normální není,"začala Ginny.
,,Ale zase s tím netopýřím kouzlem vypadal fakt skvěle,"pokračovala Ginn dál ve svém monologu.
,,Ale je fakt, že Draco začal od té doby projevovat jak něžnost, tak i smysl pro romantiku."pronesla Ginn s úsměvem na rtech.
,,Eee, jasně,"hlesl Harry a poté se s omluvou, že si jde dát něco k jídlu, vypařil pryč.
V kuchyni.........
Harry právě seděl v bradavické kuchyni a při pití již třetí skleničky Ohnivé whisky si povídal s Dobbym.
,,Dobby, co dělám š..špa..špatně?"vykoktal ze sebe Harry. Dobby na to raději nic neřekl a dál na Harryho kulil ty své velké zelené oči.
,,Já ji miluji a ona si támhle souloží s mým kamarádem,"dostal ze sebe již mírně opilý Harry.
,,Jen doufám, že k tomu Ron použil svou postel, nerad bych si totiž na něco neidentifikovatelného večer lehl, protože při představě, že bych musel jít prát mé oblíbené boxerky se mi dělá blbě a to mi vlastně připomíná já neumím k sakru prát."začal kecat Harry, takže Dobbymu, který ho musel poslouchat, už málem začali vyskakovat oči z důlků.
,,Takže bych to musel dát skřítkům a ty by to určitě popletli, takže by mé spodní prádlo jistě skončilo na Snapeově klacku,"pokračoval Harry dál ve svém žvatlání. Dobby se sice snažil vnímat Harryho nudný proslov, ale vcelku se mu to moc nepodařilo, když vezmeme v potaz, že u toho usnul.
Mezitím............
Hermiona sestoupila po schodech a když zjistila, že Harry jaksi zmizel a na Ginniné tváři byl vidět pobavený úšklebek, došlo jí, že se asi něco stalo. Poté se Hermi optala jedné z Ginniných kamarádek, aby si ujasnila Harryho postoj k celé věci, když se ovšem dozvěděla, že Harry si šel dát raději něco k jídlu, když domluvil s Ginny, tak se rozhodla jednat.
V kuchyni..........
,,Hele Dobby, už jsem ti říkal, že se tam šli asi muchlovat?"optal se právě Harry Dobbyho. V tu chvíli
ovšem do místnosti vpadla Hermiona, které se tak mohl naskytnou pohled na spícího Dobbyho, ožralého a nesmyslně mluvícího Harryho a na skřítky s vykulenýma očima otevřenými ústy.
*Cože, ale počkat, to by znamenalo, že bych se mu líbila?*pomyslela si Hermiona.
*Ale ne, to je blbost,*zamítla to v zápětí Hermiona a poté se rozhodla dodat si trochu odvahy a vstoupit do místnosti. Po chvilce se Harry vzpamatoval a začal na Hermionu koukat těmi smaragdovými oči přes ty své kulaté a dosti zamlžené brýle.
,,H..H..Hermiono,"vykoktal ze sebe vyjevený Harry.
,,C..Co tady dě..děláš?"pokračoval Harry dál ve svém monologu.
,,No já se tu snažím pochopit, PROČ si myslíš, že bych měla mít něco z Ronem,"vyjela na něj Hermiona..
,,A ty nemáš?"pronesl Harry s údivem.
,,Představ si, že ne!"dodala Herimona trochu rázněji.
,,Víš Harry, nejsem si tak úplně jistá, co ke mně vlastně cítíš?"řekla Hermiona o poznání jemněji.
,,To bylo na mě?zeptal se nebelvírský chytač dost překvapeně.
*Ne asi na mě!*ozval se Harryho mozek trochu tvrději.
*No ta jí na to odpověz, ne?*řekl mu na to Harry.
*Ty idiote, sakra ona chce slyšet, že jí miluješ a ne, že se budeš tak debilně ptát.*vyjel na něj jeho mozek a poté ukončil už tak hrozné spojení.

,,No víš, jak bych to jen zformuloval,"začal se vymlouvat Harry.
,,No já mám času dost,"odpověděla mu na to Hermiona s nově nabytým klidem a přitom se vyhoupla na stůl, takže se jí mírně povytáhla sukně, což způsobilo, že Harry se přestal totálně soustředit a všechnu svoji pozornost vložil do zírání do Hermioniného výstřihu a koukání na její odhalená stehna.

Po dvou minutách..........
,,Takže,"přerušila Hermiona ticho, které nastalo od její poslední věty.
,,Co?"vyjekl překvapený a skoro slintající Harry.
,,Ano Harry, tak CO ke mně vlastně cítíš?"optala se ho Hermiona již podruhé, ale o to s větším důrazem.
,,No, em,"začal Harry dost nejistě.
,,Tak sakra Harry, miluješ mě, nebo ne?"neudržela se Hermi o dalším Harryho nejistém výlevu. V tu chvíli se ovšem k nim nahrnuli spousty skřítků, kteří se právě v tu chvíli rozhodli, že začnou vařit večeři. Takže chvilku poté nebylo slyšet vlastního slova. V tu chvíli se Hermiona rozhodla pro trochu víc iniciativy a proto neváhala vzala Harryho rychle za ruku, i přes jeho dost nejisté odpory.

Před kuchyní.......
,,Harry,"nadechla se Hermiona ke dlouhé větě, ale pak si uvědomila, že to nemá totálně žádnou cenu, takže se raději mírně sklonila k jeho rtům. Harry s sebou sice nejdříve trochu cukl, ale poté co se ho Hermiona chytila za krkem už tak moc ,,nevyváděl." Hermi se nad ním začala sklánět čím dál víc a na Harrym bylo v tu chvíli doslova vidět, jak se celý třese. Po pár vteřinách už byli na sebe doslova nalepení, tak že zbývalo se jen dotknout rtů. V tu chvíli si Harry dodal trochu odvahy a překonal tu takzvaně nepřekonatelnou ,,hranici" a dotkl se svými rty těch Hermioniných. Poté co se jejich rty o sebe jemně otřeli, Harry už ani trochu neváhal, dal své ruce na Hermioniny útlé boky a poté už jen začal svým jazykem prozkoumávat Hermioniny rty i jazyk. Oba dva se do toho naprosto položili, takže nebylo divu, že jejich dosti ,,žhavý" polibek trval opravdu dlouhou dobu. Ve chvíli, když se od Hermiony odlepil Harry, už ani neváhal na to říct pouhopouhou jednu větu.

,,Ano,"pronesl Harry a přitom se podíval Hermioně přímo do očí.
,,Cože?"optala se již dosti nechápavá Hermiona.
,,Miluji těm"zopakoval Harry tu samou větu, jen v trochu jiném podání. Po tomto ho Hermiona vášnivě políbila, takže Harrymu bylo jasné, že s touhle krásnou květinkou nebude jen tak hned svobodný.

Konec.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jak se vám líbila povídka Sedmikráska?

moc!
fajn!
normal!
horší!
děs!

Komentáře

1 Sep | Web | 21. října 2007 v 11:38 | Reagovat

Já mám první koment!! Jupí............Šarlot se nám rozjela! A ve velkém stylu! :-) Absolutně geniální.............řezala jsem je jak blbá....panebože, ten Potter je ale pako. Stejně se i ale nejvíc na týhle povídce líbila Ginny- ten její rozhovor s Ronem byl dokonalej..........jo a abych řekla, tak má fakt sexy zadek (taky že má) jupí!!!  Draco&Ginny forever!! :)

2 šarlot | Web | 21. října 2007 v 11:42 | Reagovat

Sep-děkuji moc!!! jo Draco je prostě celej sexy!!!! :D a Potty, to je teda pak to máš pravdu :D

3 Sep | Web | 21. října 2007 v 11:43 | Reagovat

Ty jsi mě touhle povídkou tak vyburcovala :D.....................no nic, jdu psát nějakou šílenost!! :-)))

4 Anči | Web | 21. října 2007 v 13:58 | Reagovat

Aaaaaaaaaaaach!...:D *válí se tady smíchy a nemůže přestat*...ten Potty to je takový pako to snad ani nejde..:D....mooc se ti to povedlo fak úžasný....Jo a Draco má sexy zadek faaaaaaaaaaaaakt good...! Já jdu taky psát šílenost...Šarlot dneska to konečně dopíšu to co jsem ti říkala tak zaskoč...:D

5 Katka | Web | 21. října 2007 v 15:56 | Reagovat

,,Jen doufám, že k tomu Ron použil svou postel, nerad bych si totiž na něco neidentifikovatelného večer lehl, protože při představě, že bych musel jít prát mé oblíbené boxerky se mi dělá blbě a to mi vlastně připomíná já neumím k sakru prát."začal kecat Harry, takže Dobbymu, který ho musel poslouchat, už málem začali vyskakovat oči z důlků.

TA PASÁŽ JE DOBRÁ, A PAK JAK HARRY KECÁ SE SVYM DEBILNIM MOZKEM =P Jinak úpe mega bomba extra supr čupr povídka =*

Ale příde mi nechutný líbat vožralýho..ještě k tomu Pottyho =P no bliváájs

6 šarlot | Web | 21. října 2007 v 17:56 | Reagovat

Sep-už se mooooc těším!!!

Anči-děkuji moc :D hlavně aby jsi se nám nepřevýtlemovala :D

Katka-díky, no když je člověk zamilovaný překoná vše :D

7 Merisa | Web | 22. října 2007 v 18:59 | Reagovat

Zadek není to jediný, co je na Dracovi sexy! ;D Existují i jiné tělesné partie! :DDD Jinak super napsaný, Harryho jsi vystihla... :DDD

8 Miraella | Web | 23. října 2007 v 15:38 | Reagovat

:)) pěkný, mám pár výhrad k překlepům a taky tam máš hrubku... bílí sníh myslim? tak bílý ;-) Jinak... Harry/Herm nepatří k mým oblíbeným, takže to nemůžu náležitě ocenit a bylo to trochu splašené a zmatené, každopádně jsem ráda, že už zase píšeš :))

9 Fawi | E-mail | Web | 10. listopadu 2007 v 16:19 | Reagovat

Úžasný.. timhle se to dá jednoduše vystihnout.. :-)!!!

10 eileen | 11. dubna 2008 v 10:50 | Reagovat

milá šarlot, udělala jsem k této povídce takovej blendík (doufám, že se nezlobíš!) No a myslela jsem, že kdyby se ti líbil, tak by sis ho mohla nechat......Jestli chceš tak ti ho pošlu a uvidíš, jestli se ti líbí :o)

11 šarlot | Web | 12. dubna 2008 v 13:00 | Reagovat

eileen: Jasně to bych byla moc ráda, jen tu na tebe nevidím žádný kontakt, tak snad se ozveš.

12 eileen | E-mail | 13. dubna 2008 v 18:29 | Reagovat

Ahoj Šarlot, jsem ráda, že ses ozvala, moc si toho vážím! :o) Tak já ti ho pošlu na e-mail, ju?

papa

13 eileen | E-mail | 14. dubna 2008 v 13:33 | Reagovat

Kdyžtak mi ten tvůj mail pošli na můj e-mail, díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama