Krásné Vánoce!

23. prosince 2007 v 21:20 | šarlot |  Návrhy a oznámení
Chci vám všem popřát krásné Vánoce!
Nechci tu vypisovat nějakou básničku, kterou dostáváte od kamarádů smskou, nechci vám navrhnout, aby jste mi zadali nějaké téma a já vám napíšu povídku. Nejenže vím, že bych to nestihla, ale taky vím, že je blbost, psát něco, co si přejete vy, i přesto, že se mi to nelíbí. Zní to možná tak trochu arogantně a negativně, ale já bych řekla, že nejdůležitější je psát pro sebe, udělat radost sobě, nejprve odbourat stěnu v mé duši a až teprve pak se otevřít světu, protože jedině tímhle způsoběm, každý dosáhne toho co si vždy přál.

Ano chtěla jsem vám napsat povídku, která si myslím, že by mohla být na vcelku vysoké úrovni, ale všechni okolnosti kolem mě zapříčinili, že jsem prostě nenašla ten správný cit sepsat něco dál.

Ale je tu pár takových věciček, co vám všem přeji.....

...Uvědomit si sám sebe.... Uvědomit si co sami chcete..... Řiíct si, že to co děláte je správné... Vědět, proč něco děláte... Odbourat okolní svět... Cítit se alespoň v jeden den v roce opravdu šťastní........

Přeji nejen krásné Vánoce...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 aaa | 23. prosince 2007 v 21:24 | Reagovat

Našiel som super web - www.TopHry.net - dá sa tam zahrať kopu online hier úplne zadarmo a hry idú aj stiahnuť! Všetkým odporúčam!

2 Sep | 24. prosince 2007 v 12:28 | Reagovat

Přeji rovněž nejen krásné Vánoce, ale i obrovskou kopu inspirace pro nové povídky. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama