T... pro všechny mé čtenáře (tedy pro tu hrstku co zbyla)!

8. dubna 2008 v 18:19 | šarlot |  Alphabet meme!
Tak a je tu nové Alphabet, nějak jsem prostě měla chuť, si jedno Alphabet napsat.

T jako Tomáš: Tohle jméno je pro mě jaksi něčím víc. Je to jméno mého prvního kluka (och to už je dávno), je to jméno, které nosí můj nejoblíbenější plyšák, kterého mám už od čtyř let (jej, tak to už je setsakramentsky dávno). No a je to jméno instruktora na snowboardu: je to prostě úžasný člověk s charismem. Je strašně moc chytrý...apod. Proto mě asi tolik zaujal.
T jako Tanec: Pro někoho je to život, pro mě spíše zábava, které se jednou za čas ráda poddám. Tanec je opravdu něco jedinečného, stačí se kouknout třeba na ryby, motýli, i to je jakýmsi způsobem tanec. Samozřejmě do této kolonky patří taneční filmy, které prostě nemají chybu.
T jako Tepna: Na ní tolik moc záleží náš život a když se o ni nebudeme starat, ucpe se nám a náš život....
T jako Ticho: Představte si to úmorné ticho, tu nervozitu. Ano je dobré mít občas kolem sebe ticho, ale nikdo z nás by neměl zapomínat, že věčné ticho, zamlčování a stranění se od přátel, tedy od toho hluku, nám může udělat mnohem větší šrámy na duši, než občasné pomlouvání zákeřných ,,kamarádů!"
T jako Tuk: Ano kdo se nad tímto slovíčkem někdy nepozastavuje a přitom je přeci dobré, když na sobě máte o dvě tři kila více, než když je z vás anorektická kráva (když to tak musím říct).
T jako Tráva: Já miluji, když se můžu jen tak projíždět a vidět tu zelenou trávu, protože já zelenou přímo miluji. Nebo když si jen tak můžete sednout do trávy a utrhnout si sedmikrásku.
T jako Tma: Je okouzlující, je mocná, ale bojím se jí :D
T jako Totalita: Je krutá a většinou taky dlouhá. Přináší s sebou obrovské oběti, stačí je kouknout na druhou světovou válku, jenže pak si člověk říká, že lidé vlastně potřebují někoho nad sebou, oni vlastně chtějí mít pocit, že na tohle vše nejsou sami...
T jako Trapas: Snad každému se stalo něco trapného, přitom se na to stačí jen koukat z jiné stránky, vždyť to nemusí být hned trapné, stačí když je to hodně vtipné. Takže mi všichni nejsme trapáci, ale vtipáci :D
T jako Tykev: Ach ano, tak tohle se hodí na mou hlavu. Prostě tykev s hardiskem :D Samozřejmě jako vydlabaná na svátek všech svatých, je taky super (samozřejmě ten plod, ne moje hlava :D)
T jako Tlemit se: Na žádost Anči připisuji. Ano sranda prostě musí být a když jste s lidmi se kterými je sranda a s kterými se cítíte dobře, tak pak si můžete být jisti, že vaše bránice dostane pořádný nášup :D.
Konec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pro povídkáře: baví vás psát Alphabet?

Ano a moc!
Celkem normálka!
Ne, ani ne!
Jsem čtenář!

Komentáře

1 Anči | Web | 9. dubna 2008 v 17:58 | Reagovat

Jo tlemit se!:D:..Stejně s tebou se tlemit mě strašně baví!:D

Je s tebou sranda!:D

Se vším ostatním přikivuji a souhlasím!.)

2 Locky | E-mail | 11. dubna 2008 v 12:44 | Reagovat

Jj..souhlasím.

Jen když si řekla "tráva"..vybavila jsem si trošku jinou...nj..přiznávám se, střední mě zkazila (ale přece... zkusit se má všechno, ne? ) ;o)

3 šarlot | Web | 11. dubna 2008 v 14:31 | Reagovat

Locky: No jo, vidíš, na tenhle výraz bych zapoměla :D

Anči: JO jo s tebou je taky sranda :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama