Když se fantazie stane realitou!

11. května 2008 v 18:56 | šarlot |  Jednorázovky
Dlouhá jednorázovka s trochou komedie a romantiky...Hl. postavy: Draco M. a Ginny W.
+Tuhle povídku věnuji všem lidem co mi kdy pomohli, komu jsem ublížila, těm které mám ráda a všem co tvoří povídkářský svět HP.
++Jelikož v grafice moc nevinikám, tak jsem vytvořila něco jednoduchého. Snad se líbí :D

Poklepávám prsty na klávesnici a přitom se s největším sebezapřením snažím pochopit, co dělám na kroužku s názvem Jak pochopit mudly. Normálně bych se k tomuhle oboru dostala u normálního předmětu Studie mudlů, ale jelikož učitelka byla zavražděna a moc studentů se na tento předmět stejně nepřihlásilo, tak se otevřel jen kroužek. Já tu vlastně jsem stejně jen k vůli otci. Dost na tomhle lpí, takže se mu tím vlastně odvděčím za výchovu.
,,Ach bože, komu já to vykládám, svému vlastnímu mozku,"zamumlám potichu, tak aby mě nikdo neslyšel a poté zatřepu hlavou.
,,Hej Weasleyová, ošetřovna je dole, určitě tam budou mít něco na psychiku,"promluví na mě jízlivě Malfoy. Jednou mu zakroutím krkem, pak ho posadím na elektrický křeslo, kde mu nožem způsobím pár ran a poté přistavím kýbl s vodou, kam mu strčím nohy a poté zapnu elektriku. Eee, no možná má Malfoy pravdu, psychiatr by mi neuškodil.
,,Tak a teď přichází na řadu ten slibovaný úkol,"zasměje se potrhlá učitelka, kterou máme na tenhle kroužek. To by jste nevěřili, co si tu vykládáme. Minule to byla podprsenka, kondomy, tanga a význam triček, to si vážně myslí, že mudlové do našeho světa vůbec nic nepřinesli? No asi jo.
,,Takže, teď dostanete úkol, který budete zpracovávat ve dvojicích, přesně tak jak sedíte,"poté si ta cvoklá učitelka odmlčela, aby dala přístup emocím, které najednou vypukli mezi studenty. U mě samozřejmě nevyjímaje. Ono taky, kdo by chtěl být ve dvojici s Malfoyem, ale co já už si zvykla, do dvojice s ním mě šoupla už první hodinu, kdy jsem sem vpadla, takže mě už to nějak ani nepřekvapilo. Ono takovýhle nesmyslných dvojic je tu.. ach moment zkusím to spočítat. No to je těžké, ale počkat, že by ty nesmyslné dvojice byli všechny? Ach ano, to bude ono. Načeš tohle stupidní rozhodnutí osvětila tak, že ráda k sobě dává odlišné struktury. Heh, studenti jsou struktury, to mi nějak uniklo.
,,Budete tvořit webové stránky,"poté co to ta káča dořekla, jsem dostala takový záchvat kašle, až mě musel Malfoy praštit do zad. No ještěže mi nemusel dávat umělé dýchání, ne snad proto, že by se mi to hnusilo, ale proto, že mu nehodlám platit nemocenskou, až mi začne tvrdit že se osypal.
,,Díky,"vypadlo ze mě. V tu ránu, nevím, kdo se tvářil víc, no jak to popsat vyděšeně, překvapeně?
,,Jo, jasně není zač,"vypadlo z Malfoye, což mi skvěle nahrálo k tomu, že nebudu muset vymýšlet téma na začátek rozhovoru, protože jinak bych ho k té tvorbě stránek nedokopala.
,,Tak a o čem ty stránky budou?"začala jsem pomalu mluvit a taky horlivě přemýšlet, co jsme si o tvorbě webovek povídali.
,,No třeba o tom, jak mě děsně moc miluješ,"zasmál se Malfoy a já v tu ránu měla šok.
,,Eh, Malfoy, víš, že ošetřovna je dole?"zasmála jsem se tentokrát já.
,,Jasně, že to vím, Weasleyová,"utřel se na mě Malfoy.
*Někdy si říkám, jestli zabít, nebo políbit,*pomyslel si Draco.
*Tobě už taky hrabe,*zasmál se Dracův mozek.
*No, ne tak, jako tobě,*oplatil mu to Draco.
*Ccc, aspoň si umím vyprat své trenýrky a ne jako někdo, komu se spodní prádlo válí měsíc na podlaze a přitom zasmraďuje celý pokoj,*v tu ránu co to Dracův mozek dopověděl, dostal obrovský výtlem tak, že se skácel na podlahu v Dracově hlavě.
*Eh, no, končím s tebou,*zamumlal Draco ke svému mozku, protože ho nic chytrého nenapadlo, jak by taky mohlo, když se hádal s tím chytřejším jeho já.
Ty jo, by mě zajímalo, na co ten Malfoy myslí, ani do výstřihu se mi nekouká a já se dneska tak snažila. Eh, sakra, zapomeňte, co jsem teď plácla.
,,Sakra, komu to říkám, jen sama sobě,"zamumlala jsem znovu potichu, ale jak se zdá Malfoy to opět zpozoroval, copak je nějaký rys, který dobře slyší, či co? No, ale aspoň teď nic neříkal.
,,Tak mládeži, pro dnešek končíme," ohlásila nám ta ,,profesorka" konec. No díky bohu, další zpytavé pohledy od Malfoye, bych asi nevydržela.
,,Jo a ještě jedna věc, ty webové stránky budete vytvářet mimo tyhle hodiny, víte, já letos nějak nestíhám,"zakvákala ta příšerka jakožto pozdrav.
,,To si snad dělá srandu, copak si myslí, že mi nemáme nic jiného na práci, než se zabývat tímhle?"zaskřípal Malfoy zubama a pak společně semnou vypadnul ze třídy. No, aby jste rozuměli, vypadnul ze třídy semnou, protože dalších šest dvojic mělo ještě astronomii, nebo trénink, jak už jsme vypozorovali za těch pět měsíců, co už na tohle chodíme.
,,Tak co Weasleyová, kdy tu blbost splácáme?"vypadlo z Malfoye po pár minutách chůze, takže mě to donutilo se na něj podívat. Ty jo, to by jste nevěřili, jak má pěkné oči, ty se mi na něj upřímně líbí nejvíce.
,,No, jde o to, kdy máš čas,"vypadlo ze mě.
,,No mimo tréninků, který máme oba dva, občasného rande a pár trestů, mám čas skoro pořád,"vyjmenoval Malfoy pár položek. Taky dělá, jako bych to sama nevěděla.
,,No je sice pátek, ale já mám volno a ty?"optal se mě Malfoy vcelku mile.
,,Jo, taky mám volno,"odpověděla jsem po chvilce přemýšlení.
,,No fajn v osm v nepoužívané učebně ve druhém patře, no a teď jdeme na večeři ne?"usmál se na mě Malfoy a přitom na mě upřel ty své kouzelné oči.
V nepoužívané místnosti...
Fajn, už tu sedím tak čtvrt hodiny jako kůl v plotě, si snad ten Malfoy myslí, že je bůh či co? Na tenhle post, by se ovšem musel svléknout.
,,Ach bože, co to zase plácám?"zamumlala jsem si jen tak potichu.
,,Ty jo, Weasleyová, kolikrát ti to budu říkat, že ošetřovna je dole!"pokýval Malfoy hlavou a přitom mě sjel tím svým zpytavým pohledem. Bych chtěla vědět, co by dělal, kdyby se u něj najednou objevila nějaká oční vada. No třeba bych tak potom mohla nenápadně zjistit, jaké používá spodní prádlo. Eh kruci, ještě, že jsem to neřekla nahlas.
,,No jo, jasně"zamumlám směrem k němu a on se na mě zase podívá tím svým pohledem, no já snad vezmu vidličku a pak si ty jeho oči osmažím na ohýnku. Kdeže je ten psychiatr?
,,Tak co skočíme na to?"pronesl Draco po chvilce menšího ticha. Sakra na co to zase myslí?
,,Že by ten výstřih zabral?"řekla jsem nevědomky nahlas.Hups!
,,Ach ty dvojsmysly, co Weasleyová, jo a já nevěděl, že se mě snažíš uhnat."dostal ze sebe tak trochu překvapený Draco a přitom mírně zalapal po dechu, až jsem se na pár vteřinek zaradovala, že bych mu mohla dát tu první pomoc. No, ale pak jsem si vzpomněla na to opupínkování, tak to radši ne.
,,Prosím tě, tak snad radši začneme dělat ty webovky, ne?" změnila jsem raději téma našeho hovoru. Ty jo, my se vážně o něčem bavíme? Jo vlastně, o mé debilitě. Eh sakra.
,,Proč ne! Odpoledne si mě zavolala, ta šílenost, co si říká učitelka a pak mi dala lísteček s doménou, jen si to tam musíme zaregistrovat a ona že vyřídí ty platby, či co,"rozvyprávěl se Malfoy. Ty jo, že by mě chtěl uchvátit?
Po nějaké době....
,,Ha, jsem prostě machr,"zazněl Malfoy vítězně, jako bych já tam vůbec nebyla. Ty jo, nevypařila jsem se mezitím, počkat jdu se zkontrolovat.
,,Jak, jsem prostě machr, machr jsem tady já,"začala jsem mu odporovat a jen tak mimochodem, už jsem se našla!
,,Ne, já jsem machr,"opáčil se Draco s přímým pohledem upřeným na mě. Já řekla Draco? Bych měla vyměnit moje druhé já, vůbec neví, co myslí. Nasadila jsem si ve svém myšlení nevinný hlásek.
,,Já jsem udělala desing a přes to tvé kafrání je to teda nadlický úkol, takže machr jsem tady právoplatně já!"pronesla jsem svůj názor. Taky se vám líbí výběr mých slov? Kafrání, no to zní skvěle a co třeba kdákání, bučení, kejhání? Hi, hi!
,,No a já to zase dal na internet, což přes to tvé,"odmlčel si Malfy, jsem ho pěkně pojmenovala, co?
,,Neopovažuj se nic říct,"zavrčela jsem výhružně a tak se Malfík raději dal zase do práce.
Po nějaké chvilce.....
,,Malfy, jsem unavená, nemohli by jsme už dneska přestat?"upřela jsem na něj prosící pohled a přitom doufala, že si nevšiml, mého oslovení, i když je krásný no, nemyslíte?
*He, he Malfy, to zní skvěle,*začal Dracův mozek.
*Sklapni, vyčisti si zuby a běž spát!*nařídil Draco svému mozku.
*No jasan, Malfíku-šmudlíku,*zasmál se Dracův mozek.
*Ááá,*zařval Draco na svého společníka.
*Už ani neceknu, Malfíku-pudlíku,*zaskřehotal Dracův mozek vesele.
*Vypínám, lezeš mi na mozek,*ohradil se Draco.
*Ne, ne, na tu skalku, čemu ty říkáš šedá kůra mozková jsem lezl včera, když jsem sázel kytičky,*rozbrečel se Dracův mozek.
*Ok omlouvám se,*omluvil se raději Draco svému mozku.
,,Fajn, končíme, ale ty vymyslíš téma, až se zase uvidíme, tak to chci vědět, prostě něco co tě baví,"odsouhlasil to Draco a přitom zívl, ty jo, on je tak sexy, no nemyslíte? Ty jo, nevíte jestli nosí bílé boxerky? A nebo červené, jako Karkulka? To víte, že já bych jako byla vlk a to jeho spodní prádlo bych z něj strhala. Eh, taky máte takový úchylky? No vy asi ne, co? Hups.
,,Fajn, ale ty taky něco vymyslíš," a s těmito slovy jsem se zvedla k odchodu.
,,Když myslíš,"zamumlal Malfy směrem ke mně.

O pár dní později.....
Už zase čekám a čekám a čekám. Co si ten proradný Malfoy myslí, že na něj vždycky budu čekat bůhví, jak dlouho? Ccc, mu zakroutím krkem a to si pak bude dávat větší pozor na čas! Nebo, že by neuměl hodiny? Bych se ani nedivila, no on na to asi nemá čas, když se pořád dokolečka učí jak se strefovat do záchodové mísy a nebo, že by ještě pořád chodil na nočník? No možné je všechno.
,,Omlouvám se,"zakřičel na mě Malfoy hned od dveří. Vidíte, jakou to já mám autoritu? Jak se mě pěkně bojí.
,,Tak co, už jsi něco vymyslela?"optal se mě Malfoy, který už si stačil sednout vedle mě, aniž bych si toho nějak všimla.
,,Jo, ale ne, že se budeš smát,"zarazila jsem ho hned v prvopočátku.
,,Slibuji!"slíbil mi to Malfoy, skoro jako by byl připravený na nějakou nechutnou přísahu, kde se musí oblizovat prsa! Eh, to jsem neřekla nahlas, že ne?
,,Víš, ráda píšu,"začala jsem pomaloučku.
,,Já taky,"prohodil Draco jen tak k mé řeči.
,,Opravdu? To je báječné! Tak co kdyby jsme měli stránku s našimi výtvory?"navrhla jsem nadšeně.
,,Jak chceš,"nechal to na mně zmijozelský chytač. Už jsem se zmínila, jaké to má krásné oči?
*Ty vážně hodláš někde uveřejňovat ty své patlanice?"zasmál se posměšně Dracův mozek.
*Jedinou patlanici mám akorát tak mozku a tu tam vytváříš jedině ty!*osopil se Draco urychleně.
*Ne, ne, já přece nemůžu za to, že jsem spadl ze své skalky a potom si trochu pobrečel až se z tvých nervů stala patlanice,*rozbrečel se Dracův mozek znovu během pár dní.
*Bože!*zabědoval Draco a pak se spolu se svou omluvou obrátil zase zpátky k Ginny.
,,Na jaké téma píšeš povídky?"zeptal se mě Malfoy ledabylým hlasem a přitom se zakousl do jablka, které si přinesl s sebou.
,,No na náš svět, na svět kouzel, ale myslím, že by to pro mě bylo mnohem více zajímavější, kdybych byla mudla! Víš prostě to pomalinké prozkoumání kouzelnického světa! Zkoumání nových párů, či zkoumání povahy Smrtijedů,"zasnila jsem se, až do mě musel Malfy šťouchnout.
,,Jo já vím, trochu divné,"odsouhlasila jsem jeho předešlé gesto.
,,Ne, ne, já jen, že si myslím to samé,"odepřel mi Draco rychle mé tvrzení, přičemž jakoby si na něco vzpomněl, soudě podle jeho zamyšleného výrazu, které mu jasně zračilo ve tváři.
,,A co takhle napsat nějakou povídku společně?"navrhla jsem nadšeně a přitom se zatvářila, jak kdyby se měl konat večírek s kupou kluků žhavých do svlékání. Hi, hi a teď nasadit nevinný kukuč.
,,Myslíš, o nás dvou?"zeptal se mě Draco, přičemž se naklonil až nebezpečně blízko mého obličeje.
,,Romantika, komedie?"doplnila jsem ho a poté se mírně odtáhla.
,,Milostný akt?"optal se Malfoy trochu tajemně a zase se ke mně přitáhl o trochu blíž.
,,Inspirovaný skutečností?"obrátila jsem okamžitě kartu a přitom se vítězně usmála.
,,Když budeš chtít,"odpověděl Malfoy pomalu a poté se pomaličku naklonil k mým rtům, které jakoby za mě říkali, ,,polib mě!" Když Draco porušil tu takzvanou ,,nepřekonatelnou" hranici, mezi jeho a mými ústy, mým tělem projela ohromná vlna vzrušení, vášně, něhy, touhy a lásky. Jakoby mi v břiše tančilo na tisíc motýlů, nebo přinejmenším jeden trol, akorát s trochou romantiky. Když se mě poprvé dotkli Dracovi jemné rty a poprvé si jeho jazyk hrál s tím mým, jako když jsme všichni byli ještě malé děti a radostně si hráli na pískovišti. Bylo to tak kouzelné, Draco na nic nespěchal pomaličku jazykem studoval má ústa i můj jazyk, ale i přesto, že byl jemný, romantický a kouzelný, byl také vášnivý, neskutečný. Byl přesně takový, jaké jsem si to vždy, tedy alespoň od té doby, co jsem k němu začala cítit jisté sympatie, představovala. Málem se mi z toho všeho zatočila hlava, ale Dracovi silné paže mě pevně držely za pas, jakoby tím chtěly říct, že už mě nikdy nepustí.
,,Víš, někdy jsem si říkal, jestli zabít, nebo políbit, ale teď už mám jasno,"přerušil Draco náš první společný, ale přesto obzvlášť dlouhý polibek.
,,Doufám, že teď mě budeš jenom líbat,"zasmála jsem se a přitom jsem ve svém nejhlubším nitru doufala, že tohle je ta věc, kterou si vybral.
,,Jenom líbat?"optal se mě Draco s lehce flirtujícím tonem.
,,Nejprve napíšeme tu povídku,"ukončila jsem tuto debatu se smíchem, ještě dřív, než by vůbec k něčemu došlo.
,,Dobře, tak se do toho dáme rovnou ne? Ale píšeš ty!"shodil to na mě Draco rychle a poté se opět zakousl do toho červeného jablka, které si přinesl s sebou. Jo a ani mi nedal kousnout!
,,Fajn, nenávist a následně láska?"optala jsem se rychle.
,,No spíš, respekt a touha,"zamítl to Draco.
Po nějaké chvilce….
,,Poté, co ji pevně objal kolem pasu a sklonil se k dalšímu energetickému a jahodově vonícímu polibku, zajel svýma rukama pod krátké tričko, které ji dokonale obepínalo postavu a poté začal pátrat svými štíhlými prsty po jejích hladkých zádech,"přečetl mi Draco nahlas, co sám vymyslel a poté mě svými štíhlými prsty zajel pod tričko, přičemž mě začal líbat.
,,Až na to, že tohle jsou lesní plody, jsem génius,"zašeptal mi do ucha Draco, čímž mě donutil se zasmát.
,,Je v té povídce také něco o tom, jak partnerka řekne ne?"promluvila jsem na zmijozelského blonďáčka, který mě stále držel kolem pasu.
,,Em, ne,"odpověděl mi Draco rychle a poté mě začal něžně líbat na krku.
,,Nechte si ty své perverznosti někam jinam,"ozvalo se za námi. Draco se ode mě okamžitě odtrhl a tak jsme mohli oba dva spatřit, že ten kdo nás vyrušil nebyl nikdo jiný, než Severus Snape. Jak nečekané, co myslíte? Po rychlém kázaní o slušném chování a udělení trestu jsme se smíchem a s pocitem snad i lásky vyběhli z místnosti, která pro nás byla vždycky jedinečná, ta která za všechno mohla. Za štěstí, lásku i velkou rodinu...
Konec
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Miraella | Web | 12. května 2008 v 22:15 | Reagovat

Jako:)) Dost si mě pobavila, to ti řeknu:D Ale - takových hrubek! *umírá* Ne, nepřeháním, vážně jich tam bylo hodně, a celková úprava dost... začátečnická. Menší kvalita, než na kterou jsem si u tebe v posledním čase zvykla. Ale jelikož je to můj oblíbený pár a hodně jsem se natlemila, tak ti to ochotně odpouštím, i ty hrubky, to jsem laskavá, co? :D

2 šarlot | Web | 13. května 2008 v 15:40 | Reagovat

Mia: Fakt ta gramatika jo? No se stává :D Jako takhlepřiznám tuhle povídku jsem psala kolem půl roku, ne-li víc, takže se tomu vlastně ani nedivím, jinak díky :D

3 Anči | Web | 13. května 2008 v 16:38 | Reagovat

Jéé...ty jsi mě pobavila!:D:D:D

Takový zábavný pasáže, no...to ty umíš!:)

Místy krásná romantika...ach!:D:D

Moooooc hezký! A ten název...*IN LOVE*

4 Miraella | Web | 13. května 2008 v 20:02 | Reagovat

A to já zase i k tomu názvu budu mít jeden pind :D Protože máš v něm čárku, která do něj vůůůbec nepatří :-X:D

5 Sep | 13. května 2008 v 20:34 | Reagovat

"ani do výstřihu se mi nekouká a já se dneska tak snažila".... tak z toho sem fakt nemohla! :D Co se týče hrubek.....já jsem je ani tak neregistrovala, když mi málem tekly slzy ze smíchu (a to je supr fígl na všechny hrubky!)...Ach jo, popsalas je skvěle- oni jsou oba takový, s prominutím, trotli...ale jen v nejlepším. :-)

6 strelenka | Web | 15. května 2008 v 20:53 | Reagovat

Ahoj!zajdi na www.t-tersie.blog.cz a hlasuj pro betulika as mě v soutěži o  nej blog..díky moc :)

7 Mischelle | 17. května 2008 v 20:48 | Reagovat

taky jsem nezaregistrovala hrubky..docela vtipný, i když místy..zezačátku to s tím mozkem bylo fajn,ke konci možná až otravný..ale jinak dobrý :)

8 rose | E-mail | Web | 18. května 2008 v 19:03 | Reagovat

Skvělý!!!! Úpě suprovej nápad!!! Tohle by mě nikdy nenapadlo!!  :))

9 Kristin | Web | 19. května 2008 v 22:05 | Reagovat

Teda, fakt hezká (jako vždy :D ) néééé, ještě hezčí!!!!Povedla se ti.Nestačila jsem zírat, jak je dlouhá...   :D

10 Lenka | Web | 21. května 2008 v 16:04 | Reagovat

Nádhera...

Romantické, vtipné....DOKONALÉ!

11 šarlot | Web | 22. května 2008 v 11:36 | Reagovat

Děkuji moc!

12 vera | E-mail | 5. června 2008 v 19:50 | Reagovat

Souhlasím!

Peknéé!:o)

13 Lucrecia | Web | 1. září 2009 v 21:55 | Reagovat

pěkné...sem se celou dobu musela smát

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama