Spím na tvých růžích…

15. července 2008 v 16:26 | šarlot |  Jednorázovky
Romantická jednorázovka obohacená trochou erotiky: od 15 let! (já vím, že to stejně mnozí z vás nedodrží, mě také momentálně není 15 :D). Postavy: Narcisa B., Regulus B.
Povídka je věnovaná Anči a to k příležitosti výročí 1 roku jejího blogu! Gratuluji! :)
+ Nejsem si jistá, zdali se vám bude povídka líbit, zvlášť erotická scéna. (Povídku jsem už četla mnohokrát a tak ztrácím objektivní názor: děkuji Katherine za pomoc). Erotická scéna možná mohla být více rozepsaná. Ale i tak doufám, že se vám bude povídka líbit.Sedíš v křesle a zatajuješ dech. Tví rodiče se nemohli rozhodnout, kterého manžela ti vyberou, a tak se museli jít poradit k tvým příbuzným. Prohlížíš si přepychově zařízený obývací pokoj, jak se na rod Blacků sluší a patří a přitom se snažíš polknout, ale díky suchu v tvých ústech to nejde.
Zvedáš se. Najednou se k tobě upírá přísný pohled matky a tvé milované tetičky. Cítíš, jak moc je nenávidíš.
,,Jdu si pro něco k pití," proneseš na svou obhajobu a přitom proklínáš celý svůj svět.
,,To ti donese Krátura," zvedne tvá matka svůj skřehotavý hlas a tobě je jasné, pokud se okamžitě neposadíš, hned doma na tebe sešle Cruciatus.
,,Zastavila bych se i u Reguluse, chtěl mi povyprávět o novinkách u Smrtijedů," nasadíš svůj nejlíbeznější hlas i tu nejprohnanější lež a to jen pro chvilku klidu.
,,Dobrá, stejně tě tu na nic nepotřebujeme, koho ti vyberu, toho si vezmeš, ať chceš nebo ne," řekne ti tvá matka s úšklebkem na tváři a ty máš sto chutí jí sdělit, že plastika je její jedinou záchranou.
,,Jistě matko," odsouhlasíš jí všechno a to jen proto, abys mohla co nejrychleji vypadnout.
Bloumáš chodbami již posilněná pitím a nevíš co dělat. Najednou ač ke svému překvapení stojíš u dveří svého rozmazleného bratránka Reguluse, kterého nemůžeš ani vystát. Ovšem i přes svůj největší údiv zaklepeš. Z povzdálí slyšíš tiché ,,Dále" a tak s jistými obavami vstupuješ.
,,Co tu chceš?" vybafne na tebe okamžitě ten proradný skrček a ihned se vymršťuje do sedu na své posteli.
,,Přišla jsem tě pozdravit," vyhrkneš to první co tě napadne a přitom si v duchu nadáváš.
,,Pozdravit?" povytáhne Regulus obočí, takže ti začne být jasné, že ti tvé povídačky opravdu ,,nežere."
,,Tak dobře, už jsem to dole nemohla vydržet," soukáš s pravdou ven a přitom se lehce usměješ.
,,Posaď se," promluví po chvilce ticha a ty si s vděčností sedáš na jeho postel.
,,Manžílkovo jméno ještě neznáš?" zeptá se tak trochu posměšně a poté si k tvému překvapení znovu lehá. Najednou tvůj pohled začíná bloumat po jeho těle a ty si s údivem uvědomuješ, že bez hábitu mu to opravdu sekne.
,,Ne," odpovíš mu ostře a po zutí bot si k jeho úžasu také leháš.
,,Copak sestřenko, chybí ti trocha mužského tepla?" zasměje se Regulus, přičemž se v rychlosti zvedne a přehoupne na tebe.
,,Regulusi, neblbni," upřeš na něj své pomněnkově modré oči a čekáš, že po tvém pohledu se opět vzpamatuje.
,,Copak, snad se nebojíš?" optá se tě tak trochu jízlivě.
,,Vlastně jo, celkem se bojím," přiznáš se a tvá tvář se mezitím tvaruje do výrazu naprostého děsu.
,,Dneska jsi obzvlášť krásná, víš to?" zjemní svůj hlas, přičemž ti odhrne z tvých očí pramen vlasů.
,,Jsi v pořádku?" nakrabatíš své čelo a čekáš na jeho odpověď.
,,Můžu tě políbit?" vybalí na tebe najednou otázku, kterou by jsi od něj ani v té nejhorší noční můře nečekala.
,,Jsi můj bratránek!" zvýšíš svůj hlas a mírně vykulíš své oči.
,,A?" vyhrkne Regulus, čímž ti dá jasně najevo, že to pro něj není důvod.
Znenadání se začne sklánět k tvým rtům, které jakoby samy žádaly o vroucí polibek. Najednou cítíš jeho příjemně teplý dech na svém krku a jeho žádostivé ruce na svých bocích. Po rychlém startu začíná zpomalovat a ty cítíš vzrušení, což dokazují i tvé ztuhlé bradavky. Po chvilce upřeného pohledu do tvých bleděmodrých kukadel tě pomalu políbí.
Zvolna prozkoumává tvé rty jazykem i svými bělostnými zuby a tobě ani ne za pár vteřin uniká tichý vzdech, což Regulus pochopí jako pozvánku k opravdovému polibku. Ty lehce otevíráš svá ústa a necháváš do nich vklouznout jeho jazyk, který začíná okamžitě prozkoumávat nové prostředí. Ty neváháš skoro ani vteřinu a začínáš tu jeho hru hrát také.
Tanec. Tohle slovo by asi nejlépe vystihovalo maratón vašich jazyků. Cítíš vzrušení a zároveň ti z toho mrazí. Nemůžeš se tomu ubránit, jeho rty jsou tak měkké a on je tak jemný, ale zároveň jakoby s tebou hrál dobrodružnou hru, která je plná oslnivých překvapení.
Po delší chvilce plné opojných okamžiků se od tebe odtrhne. Jemně se usmívá a ty máš, ač bys jsi to do sebe nikdy neřekla obrovskou chuť ,,zahrát si" reprízu vašich nečekaných činů.
,,Chci se s tebou milovat," řekne ti Regulus narovinu své pocity a tobě se rázem zatočí hlava.
,,Och," dostaneš ze sebe a najednou nevíš co říct. Sklopíš pohled a posléze vyhledáš i jeho ruku se znamením zla. V tvém pohledu je poznat jakási bolest a zklamání.
,,Zkus se mi raději dívat do očí," doporučí ti jemně Regulus.
,,Ciso, já vím, že nejsem skvělý a možná, že ani chytrý," odmlčí si a nato se podívá na své znamení zla.
,,Ale v tuhle chvíli cítím, že dělám to nejlepší ve svém životě." pronese Regulus jasně své vyznání, přičemž se na tebe nepatrně usměje.
,,Ale vždyť mě nesnášíš," začínáš mu odporovat, ale jsi přerušena jeho žádostivými rty.
Po slastně chutnajícím polibku ti začíná pomaličku rozepínat blůzu a jak sleduješ, jde mu to celkem dobře. Po pohledu na jeho soustředěnou tvář ti to nedá, a proto není divu, že Regulus v pár vteřinách leží pod tebou. Po tvé akci se na jeho tváři začíná rýsovat úsměv, který tě okamžitě zahřeje u srdce.
Po chvilce ti z ramen padá tvá blůza, což je signál pro to, abys i ty vzala věci do svých rukou. Rychlými pohyby rozepínáš jeho čistě bílou košili, ve které vypadá opravdu sexy, což uznáš i ty.
Poté co se Regulus díky tvému snažení ocitá bez košile můžeš vidět jeho pevné, vypracované tělo. Leč by jsi to do Reguluse nikdy neřekla, tak při milování nikam nespěchá a nechává dost času na předehru.
Posléze co tě lehce políbí na tvé jemně růžové rty, začíná postupovat směrem k tvým klíčním kostem, které již nejsou moc daleko od tvých pěkně zaoblených ňader. Nato ze sebe sundává kalhoty, což mu v jeho pozici nejde zrovna nejlépe.
Po pár lehkých polibcích ti začíná sundávat podprsenku, což jak očekáváš mu také netrvá příliš dlouho. Když se mu objeví pohled na tvůj pěkně vyvinutý hrudník, vidíš, že se nemůže ubránit spokojenému úsměvu, což následně dokazuje i svými činy.
Začíná ti jemně třít levé ňadro a svou druhou rukou se zbavuje svých boxerek, což značně přitahuje tvou pozornost. Nemůžeš se pohledu na jeho chloubu vynadívat, což očividně značně těší i jeho majitele. Po chvilce tření tvého prsu se Regulus rozhodne opět si vyměnit místa, aby se mu dostalo lepšího výhledu na tvé poprsí, za které by se nemusela stydět ani bohyně lásky Afrodita.
Opět tře jedno tvé prso, přičemž druhou rukou ti stahuje sukni a po pár polibcích na tvých stehnech i tvé kalhotky. Vrací se k tvým ňadrům, přičemž jedno tvé ňadro stále tře až do vystoupení bradavky a druhé prozkoumává svými ústy. Druhou rukou mezitím vyhledal tvůj klitoris a ty o pár chvil později tak můžeš cítit vzrušení, které se dostavilo díky rychlému tření jeho prstů.
Vzdycháš. Svými zuby dráždí tvé bradavky, které vypadají skoro jako hrášek. U tvého rozkroku ovšem pokročil od klitorisu k tvé jeskyňce, do které na začátek strčil dva své prsty. Zarýváš mu své pěstěné nehty do zad a tlumeně vzdycháš. Cítíš jeho ztopořený penis na svém stehně. Rty nenasytně saje tvé prso a prsty vytváří rychlé pohyby v tvé skulince.
Olizuješ si své vyprahlé rty a poté opět slastně vzdycháš.
,,Chci to," zamumláš rychle a zároveň žádostivě. Podle Regulusova výrazu ti je jasné, že na ,,TO" nebudeš čekat moc dlouho, což podle tvého mínění dokazuje i to, že tě Regulus přestal uspokojovat ve tvé skulince. Po chvilce žádostivého polibku se Regulus svými rty přesune k tvému bříšku, které postupně celé prozkoumá. Když už mu začne být jasné, že by to neměl protahovat příliš dlouho, sklouzne se svými rty, až k tvému roztouženému klínu, který nejprve celý zlíbá, až se postupně dostane i k tvému lehce vyběhnutému klitorisu, který rychle objede svými rty a posléze i svými bělostnými zuby. Po chvilce začne používat i svůj jazyk a ty cítíš, že jsi na vrcholu blaha. Posléze tě tam i lehce kousne a ty okamžitě cítíš ještě větší rozkoš.
Po chvilce ,,obléhání" si Regulus naučeným pohybem nasadil kondom, což šlo sice přes jeho naběhlou velikost trochu těžko, ale i přesto tě ten pohled dost rozžhavil. Poté už Regulus neváhal a vstoupil do tvé jeskyňky, přičemž vyhledal tvé oči. Po krátkém pohledu se lehce nadzvedl a poté začal pomalu přirážet. Za pár okamžiků přidal na intenzitě, což způsobilo sten u vás obou. Pomalu jsi začala cítit, že se blížíš k orgasmu a jak jsi tak pozorovala Reguluse, začalo ti být jasné, že je na tom stejně.
,,Víc," zachraptíš mezi jedním přiražením a než se dostaví další, je ti jasné, že teď to bude strhující. Po pár rychlých přiraženích cítíš orgasmus a tvůj partner po pár vteřinách také.
Rychle se z tebe překulí na záda a poté spokojeně oddechuje. Po pár nádechách se skláníš nad jeho rty, které po chvilce i žádostivě líbáš.
,,Budu muset jít," proneseš do příjemného ticha.
,,Já vím," zašeptá ti Regulus do ucha a ty se následovně mírně usměješ. Zvedáš se. Postupně si oblékáš všechny věci tak jako tvůj protějšek.
,,Narciso, a neboj zůstane to jen mezi námi," usměje se na tebe přívětivě a ty najednou cítíš tu nesmyslnost. Ovšem i přesto víš, že tohle nebylo úplně špatné rozhodnutí, i když jsi do tohohle pokoje vstupovala s úplně jinými pocity.
,,Ve Voldemortově cele smrti," odmlčí si Regulus uprostřed věty a poté ti vtiskne váš poslední, tak trochu absurdní společný polibek…


Konec
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Jak se vám líbila povídka Spím na tvých růžích...?

Moc!
Fajn!
Normální!
Horší!
Děs!

Komentáře

1 Anči | Web | 15. července 2008 v 16:45 | Reagovat

Och...:)

Co mám říct?

V první řadě díkyza věnování, je to pro mě velká čest..něco tak úžasného, hned se cítím vyjímečná!:D:D

Tahle povídka, já...četla jsem jí s otevřenou pusou od začátku až do konce! Velmi neobvyklý pár,  originální úvod a erotická scéna mě přiváděla do rozpaků! Cítila jsem vzrušení společně s celou tou povídkou! A to je známka toho, že to je velice kvalitně napsaný! Jsi šikula...

Tohle jen tak někdo nedokáže, aby to bylo opravdové! Aby to nebylo naivní!

Skládám ti hlubokou poklonu!:)

2 šarlot | Web | 15. července 2008 v 16:52 | Reagovat

Anči: Díky, díky, díky. Je to pro mě čest :) Jsem moc ráda, že se ti moje povídka líbila, zvlášt´když byla k takové příležitosti :o)

3 Miraella | Web | 16. července 2008 v 22:54 | Reagovat

Dostalas mě.

*zhluboka dýchá*

To bylo.. fakt něco. Něco nádhernýho. Kde se to v tobě bere? V malé praštěné šarlotce? Neber to ve zlým:) Tohle se ti fakt povedlo.

4 šarlot | Web | 17. července 2008 v 10:51 | Reagovat

Miuš: Tak to je pro mě opravdu pocta :) a neboj ještě přirukuji s jednou povídkou (napadlo mě to pozdě večer, takže.. :D), která by ovšem měla být v tak trochu sadomasochistickým rázu (em :D)

5 catriona Iceygaze | Web | 20. července 2008 v 17:54 | Reagovat

No páni. Tak to bylo... fantastické. Ni jiného se na to říct asi nedá :) Fakt good, šarlot ;)

6 šarlot | Web | 20. července 2008 v 18:45 | Reagovat

catriona Iceygaze: děkuji moc, opravdu si tvého uznání cením :)

7 Lenka | Web | 28. července 2008 v 10:16 | Reagovat

Krásný....víc nemám co dodat...=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama