Mezinárodní Filmový Horolezecký Festival...

31. srpna 2008 v 8:38 | šarlot |  Návrhy a oznámení
Včera jsem musela velmi brzo vstávat (v 6,oo), ale rozhodně nemohu říct, že lituji...

Den předtím jsem přemýšlela zda jet, či nikoliv. Nakonec jsem tedy jela a musím vám říct, že to bylo fantastické :). Cestou jsme přibrali ještě příbuzné, takže jsme se tedy všichni mohli radostně vydat na cestu, která ač trvala snad dvě hodiny byla dobrou náhradou za spánek (tedy až na ten zadek :D). Jakmile jsme dojeli do Teplic jsme zapadli k posezení u jednoho stánku, kde prodávali čaj, kávu, koláče apod. Poté jsem se vydali napříč všem stánkům, kteří se zabývají sportem. Z čeho mám, ale obrovskou radost je, že když jsme zamířili ke stánku Rock Empire a táta si tam koupil expresky na lezení (spíše pro sestru :D), tak nám tam dali dvě krásný látkový tašky. Není nad to, když něco dostanete zadarmo :D. A taky jsem jim zabavila plakát :). Poté jsme se, se sestřičkou přiblížily ke stánku Mammut, kde jsme následně sebrali jejich krásné samolepky (už mám pomamutovaný obal na žákovskou :D). Pak jsme vybírali lano, takže sestřičce už snad pomalu začíná chybět jenom kyblík na hlavu :). V čeho mám, ale radost je to. Že jsme tam konečně sehnali kalhoty na snowboard (nechtějte vědět, co jsem měla letos na sobě :D).
Po dobrém obědě (alespoň ten můj dobrý byl), jsme se vydali k Adršpachu. Původně se mělo někde lézt, či co, ale nějak z toho sešlo. Každopádně jsme si udělali příjemnou procházku mezi skalami. Musím říct, že ač jsem už byla v mnoha skalách, tak že tohle skalní městečko je opravdu kouzelné. Především tam protýká krásně čistá voda. Samozřejmě jakmile jsme dospěli k vodopádu, jak k malému, tak velkému jsem si musela něco přát :). Po shlédnutí jezera, na které jsem se těšila a kde jsem potkala spoustu kachen (já je zbožňuji :D) jsme se vydali na zpáteční cestu, kde se můj žaludek necítil zrovna nejlépe. Můj otec totiž kouřil jednu cigaretu za druhou, počet jsem přestala počítat už po čtvrté. Když jsme dojeli do Chrudimi, tak jsme rychle pozdravili babičku s dědou, já si stačila dát prášek jsme vyrazili do Lidlu, kde jsem objevila dva krásné dětské kartáčky (jsou fakt boží :D), které jsem si i vydupala. No a poté jsme konečně dorazili domů, kde jsme mou mladší sestřičku, která s námi nebyla, občastovali nějakým dárkem.
Hi hi, já vím, že se normálně takhle nevyjadřuji o svém životě, ale tak snad vám to nevadilo :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BlacckHermi | Web | 31. srpna 2008 v 12:10 | Reagovat

Nevadilo:D Ach, chtěla bych se pdoívat do skal! šarlotko, víš, ž e jsi inspirativní člověk? *do hlavy se jí vloudil nápad* Čistou vodu jsem viděla leda tak v Harrachově, tam je to tak nádherné! Ale věřím, že ve skalách to musí být minimálně stejně tak kouzelné..kort v tědlech známých:) ach... ČR je rozhodně plná krásných věcí:)

Jsem ráda, že sis to užila a že máš krásné kartáčky:D:D:D:D

jinak já lezla 2x v životě, jednou na tý divný školní stěně:D a pak na vysočině na imitaci pravých skal, to byl záhul:D

2 Lenka | Web | 1. září 2008 v 14:11 | Reagovat

Tak snad sis to užila=)

3 šarlot | Web | 2. září 2008 v 20:07 | Reagovat

BlacckHermi: Jů tak to já lezení nikdy nezkoušela, jednou jsem měla možnost, ale to mě sestřička tak trochu mírně vytočila, že jsem odmítala :)

Lenka: To jo :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama