Sírius Black, aneb má největší chyba v životě!-4.,,Ne, ty nenávidíš sebe,"

6. srpna 2008 v 20:45 | šarlot |  Sírius Black, aneb má nějvětší chyba v životě!
Velmi krátkáa zároveň poslední kapitola této jednoduché povídky.
+Muselo to tak být...

Co se stalo v minulém díle: Sírius pozve Claire na jejich další rande. Poté co se setkají na stejném místě, jako včera, jdou směrem k rozlehlému stromu, pod kterým si to následně rozdají. Nakonec se spolu vydají do Nebelvírské společenské místnosti, kde se ten večer naposledy políbí.
Doba Pobertů: 7. ročník Bradavice. 14. září
Můj milovaný deníčku,
Ani nedokážu vyjádřit, jak se dnes cítím. Jsem jako továrna na štěstí. Jako sopka, která se nemůže rozhodnout, zda vybuchnout, či ne. Díky bohu, že je neděle a tak mohu spokojeně rozmýšlet o včerejší noci, na kterou do smrti nezapomenu.
Sírius sice nebyl první, se kterým jsem se milovala, ale rozhodně je to někdo, na koho si budu pamatovat až do konce života. Ale co to plácám, vždyť on bude s semnou po zbytek života. Jsem to, ale hloupá.
V tu ránu jsem se musela lehce praštit do hlavy, abych si to pořádně uvědomila. Ach ano, bud ze mě paní Claire Blacková. No nezní to rozkošně? Po chvilce snění jsem se opět začala věnovat zapisování snad té nejúžasnější věci, která se v mém životě odehrála.
Och a jak se mě dotýkal, to bylo tak vzrušující. Jako extáze. Pořádně silná dávka. Jenom doufám, že jsem ho pořádně uspokojila. Já sama jsem sice k orgasmu nedospěla, ale na mě tu přece nesejde, jde tu jenom o mého milovaného Síriuska. To je totiž jediná hvězda mého života.
Jane už mě za chvíli potřebovat nebude, protože stejně bude trávit veškerý čas s Remem, jak tak tuším. No aspoň na sebe s mojí láskou budeme mít hodně času. Mno nic, musím končit, mám obrovský hlad a myslím, že by to můj žaludek už bez jídla dlouho nepřežil. Tvá Claire.
Na snídani…
,,A poté mě políbil, no a to je všechno,"dopověděla jsem zrovna celé včerejší dění Jane, která mě u toho věčně přerušovala.
,,Claire?"ozvalo se nademnou stejně jako včera.
,,Síriusi,"pozdravila jsem ho možná až příliš nadšeně.
*Ha, já věděl, že to začíná na ká,*pomyslel si Sírius, přičemž nasadil výraz; ,,Já vím všechno."
,,Můžeme si promluvit?"zeptal se mě Sírius a posléze se na mě i lehce usmál.
,,Samozřejmě,"odkývala jsem mu to s nadšením v hlase.
,,Šla by jsi semnou ven?"nasadil Sírius netrpělivý výraz a já doufala, že myslí přesně na to, na co já.
,,Jasně,"rozzářila jsem se jako sluníčko a následně jsem s ním odcupitala na pozemky, kde právě nikdo nebyl.
Na pozemcích někde stranou…
Už, už jsem ho chtěla políbit, když tu mě náhle odstrčil. Možná si potřebuje vzít žvýkačku, napadlo mě následně a proto jsem se na něj opět zářivě usmála.
,,Myslím, že náš vztah nemá cenu,"vypadlo náhle ze Síriuse a mě se rázem zatmělo před očima.
,,A..ale proč? Vždyť jsi mi říkal, že se ti mám poddat, nebo že si najdeš jinou. A já to přece udělala, ne?"začala jsem hysterčit, v duchu se mi objevovaly myšlenky na náš krátce strávený čas. Najednou mi z očí vytryskly slzy, které tak trochu poničily můj pečlivě udělaný make-up, na kterém jsem si dala dnes kvůli Síriusovi záležet.
,,Já si chci užívat a to s tebou opravdu nejde. Ty hledáš lásku na celý život. Já hledám povyražení. A s tebou mi to jednou stačilo,"vypadla ze Síriuse ta krutá pravda, která se mi začala zahryzávat do srdce.
,,Já..já tě nenávidím,"rozkřičela jsem se na něj. Poté jsem si rukávem začala utírat všechny slzy, takže moje řasenka už byla pravděpodobně všude.
,,Ne, ty nenávidíš sebe,"začal mi odporovat Sírius.
,,Chceš sama sebe změnit a to kvůli klukovi, mě se to zdá dost ubohé,"pokračoval Sírius a na tváři se mu začal rýsovat jakýsi úšklebek.
,,Já tě proklínám, proklínám tě. Doufám, že přijdeš o všechno, co v životě máš. Proklínám tě a doufám, že se nikdy nezamiluješ, že nikdy nenajdeš pochopení u žádné ženy,"zakřičela jsem na něj a poté se rozeběhla směrem ke hradu. Směrem k nové, vyspělejší etapě mého života.
Konec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbila 4. kapitola SB, aneb?

moc!
fajn!
normal!
horší!
děs!

Komentáře

1 Miraella | Web | 7. srpna 2008 v 9:07 | Reagovat

I přese všechno mé nechutenství k takovým příběhům jsem si to přečetla :D Napsalas to opravdu krásně, ale postrádám tu originalitu, která je nutná u tisíckrát omílaného tématu. Možná se s tím vyrovnala až moc rychle, ale i tak se mi ten dodatek hodně líbil.

2 šarlot | Web | 19. srpna 2008 v 12:22 | Reagovat

MIa: Díky moc za koment. V8žím  si toho :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama