Tvůrčí a zábavné dny, aneb objevila jsem kofoláčka a chytila rybu

9. srpna 2009 v 20:33 | šarlot |  Návrhy a oznámení
Nejsem ten typ člověka, který by se svěřoval na svůj blog s každou maličkostí a řešil každý svůj den, ale když už se těch věcí pár nahromadí, tak proč ne?

Včera a dnes jsem byla na každoroční chrudimské pouti. Co si budeme povídat, ty ceny jsou hrůza, ale když si chcete po dlouhé době udělat radost, tak proč ne. Avšak, když dáte 50 za tornádo a pak je vám ještě blbě (což mně tedy blbě bylo :D), je to už na pováženou. Musím se přiznat, mně bylo špatně i z obyčejného řetízáku :D. Ale tak zastřílela jsem si a kupodivu jsem se pěkně trefovala. Koupila jsem sladkosti pár lidem a dokonce jsem objevila i panáčka z reklamy na Kofolu, kterým jsem obdarovala níže zmíněnou kámošku Kristin :). Myslím, že se zkusím vrhnout na vlastní výrobu, je to svým způsobem dobré, protože když vykouzlíte úsměv na tváři obdarovaného, co víc si můžete přát?
Avšak i předešlé dny se toho u mě dělo celkem hodně. Byla jsem v Litomyšli na zámku a pak jsme si daly takový shoping. Koupila jsem si super svítivou růžovou sukni a to sakra zvýhodněně :D. Pořídila si nové čelenky do vlasů a dřevěné korálky na navlékání, ze kterých jsem si pak udělala něco na krk :).
Dokonce jsme se i patlaly keramickou hlínu a já si vytvořila nový květináč na mou jedinou kytičku :). Pak jsem se překonala a namalovala takové erotické schéma, jednoduše řečeno ženský akt, který kreslím celkem ráda :D.
Dneska jsme byly ještě s Kristin na rybách a světe div se, ony nám braly. Každá jsme chytila jednu rybu. Ta má mi bohužel vyrvala háček a tak jsme musely přestat :). Ale tak popovídaly jsme si a bylo to fajn.
Prázdniny jsou vlastně takové celé fajn, jen je důležité nezapomenout na ty zážitky :).

A nezapomeňte: Čím víc lásky rozdáš, tím víc ti zůstane :)

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kristin | Web | 9. srpna 2009 v 21:06 | Reagovat

Dneska to bylo úplně úúúžasný :D Jsem strašně ráda, že jsme zase po delší době vyrazili ven .. ještě k tomu na ryby :D Bylo to mooc fajn, nejlepší prostě bungyjumping rybičky a pak chudák to schytala o šutr =D Bombaaa, ale svině, háček nám brát nemusela. Brali jak blázen dneska :D:D. Sem ráda, že se tvůj žaludek uklidnil, to víš, my Tornáda jsme maličko živější =D. A v neposlední řadě ti chci moc, moc, moc poděkovat za " Kofoláčka ", protože ho úplně žeruuu, je úžasnej a udělala jsi mi moooc velkou radost :) je fajn mít takovou úžasnou kámošku :) Pořádně sebestřednýho cvoka! :D:D P.S.: Ta sukně, korálky, čelenky, a obraz jsou fakt supeeer!! :D

2 šarlot | Web | 10. srpna 2009 v 15:12 | Reagovat

Kristin: Díky za takový krásný a převelice dlouhý komentář. A musím s tebou souhlasit, když se můžeš obrátit na opravdu sebestřednýho cvoka je to moc fajn :).

3 Aďa, Dragowlin | Web | 11. srpna 2009 v 20:05 | Reagovat

Ahojte, je k podivu kolik lidí začalo vytvářet kofoláčky a dokonce je dávat na ulici. Tomu se říká reklama s duší :D Tento blog je o mých výtvorech, ale kofolasci.blog.cz je o kofoláčcích, akževás zvu na načerpání inspirace :D Přeji hezký podvečer .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama