Září...

5. září 2009 v 23:05 | šarlot |  Návrhy a oznámení
Původně jsem myslela, že nazvu článek: To je pro mě typické, aneb první týden jsem přežila. Nicméně, zvyk je zvyk, a právě proto se můj první článek v měsíci jmenuje právě po onom měsíci. Zvláštní věta, že?

Plášť, jednotky, fronta! Help me, plese!Září, to je takové to období, kdy nám dochází, že prázdninám definitivně odzvonilo-tedy některým. Člověk brzy vstává, seznamuje se s lidmi a vůbec, je to takové zvláštní období.
Já se tedy musím přiznat, že prázdniny jsem si doopravdy užila a vstup na střední školu, pro mě taky nebyl nijak ,,horký." V mé třídě-1.F se najde celkem dost zajímavých lidiček, ale jména, ty po mně probůh ještě nechtějte :D.
Musím podotknout, že brzy žádný sport potřebovat na zlepšení postavy nebudu, zvlášť, když naše třída stojí až úplně nahoře ve čtvrtém patře. A to dá panečku zabrat :D.
Po devíti letech mám konečně za třídního učitele, tedy teď již profesora právě ono zástupce mužského pokolení. Ale to byste museli slyšet a vidět. Jeho pozitiva mě doslova fascinuje. Když jí bude rozdávat, tak mu ještě zbude pro mimozemšťany :D. Ale pořád lepší, než diktátorka-jak jsem ji nazvala na základy společenských věd. Její názory jsou povětšinou přesně opačné těm vašim. Akorát někdy celkem dost oprávněně a to je horší :D.
Ale hlavně jsem dost unavená, je to jiné, když člověk musí dojíždět, když má třídu, kde se nedají pořádně otevřít okna a když ruch o přestávkách a ve frontě na oběd je tak velký, že máte pocit, že vám upadnou obě uši. Nicméně pořád jsem spokojená, většina učitelů a myšlenek se mi zamlouvá, jen to linoleum je pořád tak děsně hnusný :D.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucynda | Web | 6. září 2009 v 15:51 | Reagovat

Tak už taky na střední:o) Mě se tam taky líbilo hned od začátku a naštěstí se mi tam líbí stále... Jména spolužáků... Tak to mi trvalo hooodně dlouho se naučit, furt jsem si je pletla:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama